Kadın ve Moda

2014 Erkek Örgü Bere Modelleri

11.10.2013
2014 Erkek Örgü Bere Modelleri

Her ne kadar erkeklerin ellerinden örmek gelmese de örecek bayanlar için 2014 Erkek örgü bere modellerine yer verdik yazımızda.

Beğeneceğinizi düşündüğümüz birkaç farklı erkek bere modelini bir araya getirdik ve 2014 yılının soğuk aylarına bir nevi hazırlık yaptık.

Erkeklerin elinden gelmese de bayanlar örgüye çok meraklıdırlar. Örgü denilince de ilk akla gelen örgü bere modelleridir.

Bayanlar da ince düşünceli ve hassas olduklarından hem merakları gereği sevdiklerinde kendi el emeği bir şeyler hazırlamak ister. Bu noktada 2014 erkek örgü bere modelleri iyi bir seçenek olacaktır. Sevdiklerini soğuktan korumanın bir yolu olarak 2014 erkek bere modellerine göz atmanızı tavsiye edebiliriz.

2014 erkek örgü bere modellerinden birini ördüğünüz sevdiğiniz eminiz ki o bereyi uzun yıllar soğuk zaman da kullanarak sizi en güzel duygularla anacaklardır. Özellikle yeni yılın yaklaştığı bu zamanlarda 2014 erkek bere modelleri iyi bir hediye seçeneği olabilir.

Anneler ise çocukları için çocuklarının zevkine göre rengarenk çeşit çeşit 2014 erkek bere modellerinden örebilir ve kaç yaşında olursa olsun onların gözünde hala çocuk olan yavrularını soğuğa karşı gardlarını alabilirler.

Her sene olduğu gibi 2014 erkek örgü bere modelleri çok şık ve farklı modeller var. Özellikle 2014 erkek uzun bere modelleri hem çok şık hem de çok şirin bir görüntüsü var.

Yine farklılık arayanlar için 2014 erkek örgü şapka modellerini önerebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. mevlüt dedi ki:

  kulaklı erkek örgü modeli yok mu yaa 🙁

 2. ebru dedi ki:

  ikinci resimdeki modelin aynısından sevgilime almak istiyorum acaba nereden bulabilirim.

 3. adem dedi ki:

  yeşil çizgileri olan berenin fiyatı nedir.

 4. gökhan dedi ki:

  2014 erkek bere modeli 2 sırada olan berenin fiyatı nedir abi yaa.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar