Kadın ve Moda

Röfle Saç Modelleri ve Fiyatları

10.08.2013
Röfle Saç Modelleri ve Fiyatları

Bu yazımızda röfle 2019 röfle saç modelleri ve fiyatlarına yer verdik. Röfle saç modelleri 2019 trendlerinden örnekler paylaşarak sizlerin beğenisine sunduk.

Hemen her kadının hoşuna gider röfle saç modelleri ve her bayan için ise farklı renk tonlarında modeller bulmak mümkündür. Röfle saçların tutamlar halinde renklendirilmesidir aslında. Röfle saç modelleri farklı renk tonlarının saçta bir arada kullanılmasıyla ortaya oldukça hoş görüntülerin orta çıkmasına sebep olur. Röfle saç modelleri 2019 ve daha önceki yıllardan itibaren artık sadece saçlarda bir renk bir hareket katmıyor. Düzgün ve yerinde uygulanan röfle işlemleri ile usta eller göz hilesi yapıyor. Röfle modelleri ile yüzde istenmeyen kusurların gizlenmesi mümkün oluyor. Ya da röfle modelleri ile yüzümüzde ön plana çıkarmak istediğimiz yerleri daha belirgin hala getirmek mümkün.

Röfle Modelleri

 Röfle Modelleri

En beğenilen kısa ve uzun saç için uygun röfle modelleri ile sizde her zaman dikkat çekici bir saç görünümüne sahip olabilirsiniz. Her yaşa uygun röfle modelleri aynı zamanda saç tipleri ve uzunluklarına göre ayarlandığı için herhangi bir sorun yaratmadan tercih edilebiliyor. 

Uzun yıllardır hep yerini koruyan röfle modelleri 2019 yılında da yine yerini koruyor. Birçok ünlü bayanın saçında görüp hoşumuza giden röfle modellerine sahip olmak aslında çok zor ve masraflı değil. Sadece her saç modelinde olduğu gibi yüz tipini ve ten rengini iyi belirlemek gerekiyor. Bu konuda da uzman ve bu işi bilen bir kuaförden yardım almak en doğru tercih olacaktır. Bu işin uzmanları için röfle sadece bir ana başlık olarak kalıyor. Çünkü röfle saç modelleri için birçok farklı çeşit saymak mümkündür. Bunlardan en bilineni klasik röfledir. Renk oyunu ve uç renklerndirme ve daha birçok çeşit sayabiliriz. Bilinen birçok saç boyası markası evde uygulama imkanı da sunuyor. Röfle saç modellerinde önemli olan doğru tonu saçın doğru noktalarına uygulayabilmek.   2019 röfle saç modellerinde ise geçmişe nazaran abartılı tonlardan sıyrılmış hoş ve doğal tonlar var. Tabi platin tonlarını sevenler için ise daha sade olmak şartıyla oldukça şık duruyor. Başlığımızda 2019 röfle saç modelleri ve fiyatları demiştik. Röfle saç modelleri 2019 fiyatlarından kabaca bilgi verecek olursak. Yaşadığınız yere göre en basit haliyle 150,00 TL gibi fiyatlarla başlayarak kullanılan malzemenin türü ve kalitesi ve uygulanan yere bağlı olarak röfle saç fiyatları artarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. yeliz dedi ki:

  röfle saç modelleri yapılışını ve fiyatlarını yazar mısınız?

 2. aylin dedi ki:

  röfle saç yapılışını anlatabilir misiniz ?

 3. admin dedi ki:

  röfle saç modellerinin yapılışı saç yoğunluğuna ve yapılacak iişlemlere bağlı olarak değişimektedir. açma gibi işlemler yapıldığında fiyatlar artmaktadır. ve kullnaılan ürünün kalitesine göre değişir. fakat röfleli saç modellerinin fiyatları en az 60 TL’den başlamaktadır.

 4. cevriye dedi ki:

  röfle saçlar için bakım önerileri yazacak mısınız. röfle saçların özel bir bakımı varmı

 5. özlem dedi ki:

  şık bir röfle saç modelini kendim nasıl yapabilirim.

 6. şeyma dedi ki:

  istediğim bir röfle modeli yaptırmaya karar verdiğimde kuaförüme nasıl bir renk ve modelde röfle saç modeli yaptıracağımı nasıl anlatabilirim 🙁

 7. vildan dedi ki:

  2014 röfle saç modellerinde ne gibi değişiklikler olur acaba

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar