Yazlık Örgü Bluz Modelleri 2019

17.04.2019
2.543
A+
A-
Yazlık Örgü Bluz Modelleri 2019

Kim demiş ki yazın örgü giyilmez diye? Tığlarınızı şişlerinizi kaldırmak için acele etmeyin. Bu yazımızda sizlerle 2019 yazlık örgü bluz modellerini paylaşacağız. Yazlık merserize ipleri kullanarak sizler zevkinize göre rengarenk yazlık örgü bluz modelleri


üretebilirsiniz. Yazlık örgü bluzları ister kısa kollu ister uzun kollu ister sıfır kollu ya da straplez modellerde üretebilirsiniz. Örgü denildiğinde belki birçoğumuzun aklına da geldiği gibi soğuk hava ve kalın kazaklar gelmektedir. Fakat yazlık örgü bluz modelleri bu imajı yıkıyor. Özellikle delikli veya örgü dilindeki ismiyle ajurlu bluz modelleri yaz için oldukça uygun gözüküyor. Yine motifli yazlık örgü bluz modelleri yazın enerjisine uyum sağlayacak biçimde hareketli bir görüntü ortaya çıkararak oldukça şık duruyor.

Örgüler alışıldığı gibi sadece kışın olsaydı ipler tek tercihten dolayı kalın yün ipler olurdu. Oysa iplerin içerisinde yazlık modellere uygun çok farklı modeller vardır. Yazlık iplerden yapılan modeller kişileri terletmeden çok serin tutmaktadır. Bu sebeple yazlık örgü modelleri çok sık tercih edilmeye başlanmıştır.En çok tercih edilenler arasında örgü plaj elbisesi yapımı bulunmaktadır.

Yazlık Örgü Bluz Modelleri 2019

Yazlık örgü file bluz modeli

Yazlık örgü bluz modellerini örmesi modelden modele değişmekle birlikte basit olabiliyor. Örneğin dümdüz bir örgü ile askılı bir bluza sahip olmak oldukça kolay ve maliyeti ise bir o kadar uygun. Tabi dümdüz yazlık örgü bluz modellerini renklendirmek daha doğrusu farklı tasarımlarla zenginleştirmek de sizlerin elde.


Boncuk, kurdele, zincir gibi tuhafiyelerde kolaylıkla bulabileceğiniz aksesuarlarla çok farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Son yılların dantel modasını yine ellerinizle örerek bir yazlık bluzda kullanabilirsiniz. Yaz aylarında kendi ördüğünüz yazlık bluz modelleriyle geçirebilmeniz için sizlerle farklı modellerde birçok model paylaşıyoruz.

Örgüden neler yapılabilir

Aslında biliyoruz ki örgü modelleri artık sadece kışın tercih edilmiyor. Yazın da bazı modeller örgüden  çok şık olabiliyor. Ama örgü deyince aklımıza sadece bluz ve hırkalar gelmemeli. Bunların yanı sıra oyuncklarda örülebilir hale gelmiştir. Örgü eşek yapılışı bu iş ile ilgilenenler için oldukça ilginç olmaktadır.

Yazlık Örgü Bluz Modelleri 2019

 Çocukların bebekleri içinde örgüden yapılacak bir çok yelek ve hırka modeli vardır. Yani örgüler sadece çocuklar için yelek ve hırka modelleri olarak karşımıza çıkmaz aynı zamanda küçük oyuncak bebeklere dahi örgüden el örgüsü bebek hırka modelleri ve yapılışı bulunmaktadır.

Büyük annelerin torunlarına hediye olarak yaptıkları örgüler arasında en çok tercih ettikleri bebek yelek ve hırka modelleridir.Bebek örgü elbise modelleri nasıl örülür son zamanlarda yelek ve hırkaya ek olarak bebekler için örgü elbiseler moda olmaktadır. Güzel bir yaz geçirmeniz dileğiyle.  


FOTO GALERİ / Yazlık Örgü Bluz Modelleri 2019ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.