Yazlık Örgü Bluz Modelleri 2013

02.05.2013
1.810
A+
A-
Yazlık Örgü Bluz Modelleri 2013

Kim demiş ki yazın örgü giyilmez diye? Tığlarınızı şişlerinizi kaldırmak için acele etmeyin. Bu yazımızda sizlerle 2013 yazlık örgü bluz modellerini paylaşacağız.

Yazlık merserize ipleri kullanarak sizler zevkinize göre rengarenk yazlık örgü bluz modelleri üretebilirsiniz.
Yazlık örgü bluzları ister kısa kollu ister uzun kollu ister sıfır kollu ya da straplez modellerde üretebilirsiniz.

Örgü denildiğinde belki birçoğumuzun aklına da geldiği gibi soğuk hava ve kalın kazaklar gelmektedir. Fakat yazlık örgü bluz modelleri bu imajı yıkıyor. Özellikle delikli veya örgü dilindeki ismiyle ajurlu bluz modelleri yaz için oldukça uygun gözüküyor.

Yine motifli yazlık örgü bluz modelleri yazın enerjisine uyum sağlayacak biçimde hareketli bir görüntü ortaya çıkararak oldukça şık duruyor.

Yazlık örgü bluz modellerini örmesi modelden modele değişmekle birlikte basit olabiliyor. Örneğin dümdüz bir örgü ile askılı bir bluza sahip olmak oldukça kolay ve maliyeti ise bir o kadar uygun. Tabi dümdüz yazlık örgü bluz modellerini renklendirmek daha doğrusu farklı tasarımlarla zenginleştirmek de sizlerin elde. Boncuk, kurdele, zincir gibi tuhafiyelerde kolaylıkla bulabileceğiniz aksesuarlarla çok farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Son yılların dantel modasını yine ellerinizle örerek bir yazlık bluzda kullanabilirsiniz.

Yaz aylarında kendi ördüğünüz yazlık bluz modelleriyle geçirebilmeniz için sizlerle farklı modellerde birçok model paylaşıyoruz. Güzel bir yaz geçirmeniz dileğiyle.

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.