Tığ Oyası Örnekleri

03.04.2013
9.429
A+
A-
Tığ Oyası Örnekleri

Rengârenk tığ oyası örnekleriyle yazmalarınızın kenarlarını süslemeye ne dersiniz? Yine büyüklerimizden kalma birçok farklı modelde yazma oyaları vardır. Ancak yaratıcı ve becerikli bayanlar bu yazma oyaları ve yapılışıyla yetinmeyip üzerine yenilerini eklemekte gecikmiyorlar. Hal böyle olunca da yapması bir nebze de olsa daha kolay olan tığ işi yazma oyaları gün geçtikçe çeşitleniyor.

Her ne kadar günümüzde tasarımcılarının elinden renk renk model model yazmalar çıkıp yazma oyalarına olan ihtiyacı bastırmaya çalışsa da hanımlar rengârenk tığ oyası örnekleriyle yazmalara çiçek açtırmaya devam ediyor. Yazmanın renkleriyle ve desenleriyle uyumlu tığ işi yazma oyaları ayrı bir güzellik ve özen getiriyor yazmalara.

Yazma kenarında el emeği olduğundan mıdır nedir daha bir özenle kullanılıyor. Tığ oyası modelleri de işte yazmalarına böyle değer katmanın bir başka yolu. Aynı zamanda geçmişten gelip geleceğe taşınan bir değer. Her genç kızın çeyiz sandıklarının demirbaşlarından biri de yazma oyalarıdır.

Tabi yazma oyaları olur da tığ işi yazma oyaları olmaz mı? Sizler de bir an önce ipinizi tığınızı hazır ederek sizlerle paylaşacağımız bu bir birinden güzel tığ oyası modellerinden birini kendiniz ve sevdikleriniz için hazırlamaya başlayabilirsiniz. Tabi daha fazla örneğe ulaşmak isterseniz Yazma Oyaları ve Modelleri 2013 başlıklı yazımızdan faydalanabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. ceyda dedi ki:

    tığ işi oya örneklerinize bayıldım çok güzel yapmışlar

  2. sevim dedi ki:

    tığ oyası örnekleriniz gerçekten çok orjinalmiş satın alma durumumuz varmı acaba

  3. ziynetterf dedi ki:

    çok orjinal tığ oyası örnekleri bunlarrrrr