Eldiven Lif Örnekleri ve Modelleri

05.04.2013
3.055
A+
A-
Eldiven Lif Örnekleri ve Modelleri

Eldiven lif örnekleri ve modelleri klasik liflere göre daha kullanışlı olmakla birlikte eldiven liflerini örme tekniği de değişiklik göstermektedir. Bay ve bayanların banyo lifi olarak en çok tercih ettikleri lif modelleri eldiven lif örnekleridir. Bunun sebebi eldiven liflerinin eldiven gibi ele takılması ve banyoda vücudun her yeri kolaylıkla liflenebilmesidir.

Yeni sezon eldiven lif örneklerinde ise sade renklerin kullanılması eldiven lif modellerini daha görsel bir hale getirerek tercih edilme sebebini artırmıştır. Ayrıca eldiven lif örneklerinin üzerine eklenen çiçek desenleri ve motifleri eldivenli lif modellerini dahada görsel hale getirmiştir.

Sizlere eldiven lif örnekleri ve modellerinin en güzel örneklerini eldiven lif örnekleri resim arşivinde bir araya getirerek beğeninize sunduk. Resimlere göz atmanız eldiven lif örneklerinde nasıl bir lif kararınızda yardımcı olacaktır.

Eldiven lif örnekleri ve modelleri genellikle iki şekilde örülmektedir. Birincisi beş parmaklı eldiven modelleri diğeri ise başparmak haricindeki parmakların bir bölmeye girdiği eldiven lif modelleridir. Resim arşivimizi incelediğinizde çok daha net göreceksiniz.

İyi örgüler.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. didem12 dedi ki:

    eldiven lif modellerinizi beğendim çiçekli eldiven lif modeli bir şahane