Soğuk Havalar da Modaya Ayak Uydurun

22.02.2019
466
A+
A-
Soğuk Havalar da Modaya Ayak Uydurun

Soğuk havalar da modaya ayak uydurun ve içinize sizi sıcak tutacak giysiler giyerken dış giyim ürünlerine özen gösterin! Tek bir kalın kazan giymek yerine ince katmanlardan oluşan birkaç parça giyim ürünü kullanmak sizi daha fazla sıcak tutacak ve daha şık görünmenizi sağlayacaktır. Böylece ısıtılmış bir alandan daha sıcak bir alana geçtiğinizde bir kat giysi çıkarabilirsiniz. Bu giyim tarzı aşırı terlemeyi önler ve hasta olmanızı engeller.

Soğuk Havalar da Modaya Ayak Uydurun

  Sıcak Kalın, İyi Görünün

  Termal iç giyim ürünleriyle sıcak kalmanızı garanti edebilir ve üst giyim ürünlerinde dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu, normal kıyafetlerinizin altına giyilir ve uzun iç çamaşırı adlandırılır. Genelde erkeklerin kullandığı termal iç giyim ürünleri, kadınlarda taytla karşılaştırılabilir.

 Kadınlar, kış aylarında giyinmeden önce içlerine tayt veya kilotlu çorap giyerek gün boyunca sıcak kalmanızı sağlayabilir. Kazakların içine de tişört giyilerek daha sıcak bir ortama geçtiğinizde üzerinizdekileri kolayca çıkarabilirsiniz.

Soğuk Havalar da Modaya Ayak Uydurun

  Yün çoraplar veya termal çoraplar ayaklarınızı güzel ve sıcak tutar. Ayrıca, gerçekten üşünmesi halinde, ekstra sıcaklık için yün çoraplarınızın altına ince bir çift çorap koyabilirsiniz.

 Cildinizi Koruyun

  Dışarısı soğuk olduğunda, açıkta kalan cildi kapamak çok önemlidir. Bu, başınızı, boynunuzu, ellerinizi ve ayaklarınızı soğuğa karşı korumak için bir dizi önlem alabilirsiniz. Tercih edeceğiniz aksesuarların şık olması hem iyi hissetmenizi hem de görsel olarak olumlu bir izlenim bırakmanızı sağlar.

Soğuk Havalar da Modaya Ayak Uydurun

 Dışarı çıkarken tercih edeceğiniz şapka, başlık, kulaklıklar, kafa bandı veya yüz maskesi gibi aksesuarların takım halinde olması ve montla uyumlu olması önemlidir. Hem şık görünmek hem de sıcak kalmak istiyorsanız boğazlı bir kazak giyebilir ya da giysinizin üzerine fular takabilirsiniz.

 Giysinizin tamamlayıcı unsuru olan ayakkabı seçiminiz de önemlidir. Ayak bileklerinizi kaplayan sıcak çoraplar ve botlar giyerek vücut ısınızı koruyabilirsiniz. Uygun havalarda diz üstü çizmeleri boğazlı tuniklerle kombin ederek hem şık hem de estetik bir gönümüze kavuşmak için önünüzde hiçbir engel kalmaz.

Soğuk Havalar da Modaya Ayak Uydurun

 Örgü Kazaklar Bu Yıl da Trend

 Örgü kazaklar, bu yıl suni kürk ve topuklu botların yanı sıra en trend ürünler arasında gösteriliyor. Deve rengi paltolar da modası geçmeyen renkler arasında. Yılın en soğuk günleri için, kürk başlıklı kış parklarını tercih edebilirsiniz.

 Soğuk Havalar da Modaya Ayak Uydurun

 Parkalar sıcaklığınızı içinize hapseder. Giysilerinizin hangi aksesuarlarla eşleştirileceğini bilmek zorundasınız. Bu nedenle kıyafetlerinizin yanı sıra kullanacağınız aksesuarların da mevsime uygun olması gerekir. Hem stil hem de fonksiyon açısından iyi olan aksesuarların iyi seçimi, en spor giysilerin bile şık olmasına yardımcı olur.

 Zamansız Görünün

 Zamansız görünmek isteyenler modanın kendisi için uygun olan parçalarını tercih edebilir. Bunun yanında stilini yansıtan giysilerden vazgeçmemesi gerekir. Estetik, olgun ve zamansız görünmek için vücudunuzu sıcak tutmak kadar iyi görünmenin de önemli olduğunun bilincinde olun.

Soğuk Havalar da Modaya Ayak Uydurun

 En zorlu kış günlerinde sizi sıcak ve konforlu tutmak için tasarlanmış bir kombinle işlevsel ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kış aylarında açık hava etkinliklerinin tadını çıkarabilmek için kıyafetlerinizi daha dikkatli bir şekilde planlamanız gerekir. Pamuk gibi bazı malzemeler ter emme ve tutma eğiliminde oldukları için ideal seçenekler değildir. Bu nedenle yün ve ipek gibi hızlı veya doğal olanları kuruyan sentetik malzemeleri tercih ederek gün boyunca vücut ısınızı koruyabilirsiniz. Ayrıca şapkalar görünüşünüzün çok önemli parçalarıdır, bu nedenle onu korumak iyi bir fikirdir.

 Tepeden tırnağa şık bir görünüm elde etmek için kullandığınız her bir parçaya ayrı bir önem vermeli, stilinize uygunluğunu denetlemeli ve tercihlerinizi buna göre yapmalısınız.

FOTO GALERİ / Soğuk Havalar da Modaya Ayak Uydurun

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.