Sevgililer Gününde Nasıl Kombin Yapılır?

08.02.2019
232
A+
A-
Sevgililer Gününde Nasıl Kombin Yapılır?

Sevgililer gününde nasıl bir kombin yapılır? Bu özel gün için çiftlerin bu özel günün anlam ve önemine hitap edecek giyim ve organizasyon konusunda bütünlük gösteren bir kombin yapmaları öneriliyor.

Sevgililer günü gibi özel günler için vazgeçilmeyen planların başında o güne özel kutlamaların yapılmasıdır. Bu kutlamalar kimi zaman bir yemek organizasyonu olarak kendisini gösterirken kimi zaman da seyahat şeklinde kendisini gösterebiliyor.

Kişilerin sevgililer günü için yapmayı tasarladıkları planlara göre de giyimleri konusunda nasıl bir kombin yapacaklarına karar veriyorlar.

Çiftler bu özel günde her şeyin kusursuz olmasını isterler. Bu nedenle kıyafetlerinden takılarına kadar birbirine uyumlu bir bütünlük oluşturmayı tercih ediyorlar. Ancak sevgililer günü gibi özel günlerde nasıl bir kombin yapılması gerektiği konusunda çok fazla fikir sahibi olmayan birçok kişi mevcut.

Bu kişiler de bu özel günün daha da anlamlı olması için kombin önerileri konusunda çeşitli araştırmalar yapıyorlar. Özellikle bu konuda en çok sorulan soru ne giymeliyim? sorusudur.

Takılar ile Kombin Bütünlüğü Yakalamak

Ne giyilmesi gerektiği konusunda çok seçeneği olan ancak hangisinde karar kılacağı kon usunda kararsızlık yaşayan kişilerin dikkat etmesi gereken konu mevcut takıları ile uyumlu olan giyimlerine yönelmeleridir. Çünkü böyle özel günlerde önemli olan giyimin yanı sıra giyime uygun takılar ile bütünlük oluşturmasını sağlamaktır.

Giyime göre takı ya da takıya göre giyim tercihi yapmak bütünlüğü sağlamak açısından büyük önem taşır. Bu nedenle giyimin farklı takıların da giyimle bütünlüğü sağlamayan özellikleri elbette tercih edilmiyor. Özellikle takı konusunda en çok tercih edilen ve kombin bütünlüğünü sağlayan renk asaletin rengi olan siyah renktir. Özellikle siyah rengin her renk ile uyum sağlaması bu rengin kombin bütünlüğünü sağlamada büyük avantaj sağladığı bilinen bir gerçektir.

Özel günlerin rengi olan sıcaklığın ve samimiyetin timsali kırmızı da giyime göre belirlenecek takılar için önemli bir renk olarak dikkat çekiyor. Huzuru simgeleyen renk olan mavi içeren takılar ile de sevgililer günü için uyumlu bir giyim ile kombinlerin tamamlanması sağlanabiliyor.

Sevgililer Gününde En Çok Tercih Edilen Giyim Türleri

Sevgililer günü çiftler için en özel günlerden birisi olması nedeni ile bu özel günde kırmızının baskın olduğu giyimlerin tercih edilmesi öneriliyor. Kırmızının baskın olduğu bir giyim üzerine siyah takı ve çanta iki rengin birbirine olan uyumu ile göz alıcı bir hale gelmek mümkün.

Özellikle kırmızı bir elbisenin altına göz alıcı bir stiletto ve rugan bütünleyici bir özellik içermesi bakımından önemlidir. Tercih edilirse aksesuarın güçlü olması adına güzel bir şapka da kullanılabilir. Özellikle kadınların bu özel gün için kendi zevklerinden ziyade sevgilileri ile uyumlu olmak istemeleri bilinen bir gerçek.

Erkeklerin genelde koyu renk bir takım elbise giydikleri düşünülürse kadınların da bu bütünlüğü sağlamak için siyah ve kırmızı renkler üzerinde daha kararlı oldukları biliniyor.

Sevgililer Günü için Kombini Tamamlayan Aksesuarlar

Sevgililer günü için karar verilmesi gereken sadece giyim konusu değil aynı zamanda çeşitli aksesuarlar konusunda da karar vermek gerekiyor. Özellikle tercih edilecek elbiselerin kalp desenli aksesuarlar sevgililer günü kombin için bütünleyici bir özellik içermesi bakımından önemlidir.

Özellikle çiçekli kabarık eteklerin takılar ile de desteklenmesi oldukça ilgi çekici bir bütünlük sağlıyor. Giyime göre giyilecek ayakkabı seçimi yapılıyor. Özellikle topluklu botlar içerisine giyilecek simli çoraplar ile oldukça şık bir tasarım ortaya çıkarmak mümkün. Çiftler sevgililer günü kombini için günler öncesinden tasarımlar yaparak karar veriyorlar.

FOTO GALERİ / Sevgililer Gününde Nasıl Kombin Yapılır?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.