Kabarık Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

11.11.2019
293
A+
A-
Kabarık Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

Düğün günü tüm gözleri üzerine çekmeyi isteyen gelin adayları, ihtişamlı bir gelinlik giymek isteyebilir. Gösterişli gelinlik modelleri denilince de akla öncelikle, kabarık taşlı prenses gelinlik modelleri gelir. Kabarık etekli ve taşlı işlemelere sahip gelinlikler, yoğun bir ağırlığa sahip olur. Bu nedenle ilgili gelinlik modelini tercih edecekler bunu göz önüne almaları gerekir. Ayrıca taş işlemesinin gelinlik modelinin, üst ya da alt bölümünde kullanım oranına dikkat edebilirsiniz.

2020 Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

Taş işlemelerinin göz yormaması ve ağırlık oranını göz önüne almanız gerekir. Böylelikle zarif ve ihtişamlı bir gelin görünümüne ulaşabilirsiniz. Tabii taşlı ve kabarık bir gelinlik tercihinizde, düğünün mekanını da göz önüne almanızı öneririz. Gelinlik modeli zevkinize hitap etmesi kadar, düğün mekanına göre de uyum sağlamalıdır. Örneğin, kır düğünü ile kapalı bir mekanda olan gelinlik modeli değişebilir. Kır düğünlerinde daha sade geçişlere sahip bir gelinlik daha hoş olacaktır.

Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses gelinlik modelleri denilince akla tabii ki öncelikle, kabarık eteklere sahip gelinlikler gelir. Kabarık prenses gelinlik modellerinde, etekleri; saten ya da tül tercih edilebilir. Her gelinlik modelinin farklı prenses gelinlik tarzı mevcuttur. Bu nedenle her gelin adayı, kendi prenses gelinlik modeline ulaşabilir. Tabii birden fazla seçenek olduğu için tercih etmek zor olabilir.

Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri 2020

Ama öncelikli olarak düğün gününüzde nasıl olmak istediğinizi dikkate alarak, gelinlik tasarımınızın detaylarını belirleyebilirsiniz. Ayrıca kabarık taşlı prenses gelinlik modelleri tercih edilirken, ihtişamlı bu gelinliklerin düğün mekanına da uyumlu olmasına dikkat edebilirsiniz.

Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

Güpürlü Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

Gelin adayları için, gelinlik modeli muhakkak ki oldukça önemlidir. Gelinlikle hem rahat olmak hem de gösterişli olmak isteyenlerin ise işi daha zor olabilir. Çünkü gösterişli bir gelinlik, örneğin yoğun taşlı bir gelinliği taşımanız zor olacağı için içinde biraz rahatsız olabilirsiniz. Ama önemli olan gelinliğin içinde kendinizi iyi hissetmenizdir.

2019 Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

Kabarık taşlı prenses gelinlik modelleri; taşlı, güpürlü, kabarık etekli gibi farklı özelliklerde tasarlanabilir. Bu nedenle zevkinize ve düğün mekanına uyumlu doğru gelinlik modelini tercih edebilirsiniz. Güpürlü ve taşlı özelliğinin bir arada kullanıldığı gelinlik modellerinde, dengeli uyuma dikkat edebilirsiniz. Taş işlemesi ile güpür yoğunluğunun dengeli ayarlanması tabii ki önemlidir.

Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri 2019

Taşlı Prenses Gelinlik Modeli

Prenses gelinlik modelleri, kabarık etekleri ve taşlı, güpürlü detayları ile ihtişamı sizlere sunar. Her zevke hitap eden tasarımları ile göz kamaştırır. Özellikle düğün gününde kendini prenses gibi hissetmek isteyen gelin adaylarının ilk tercihidir. Kabarık etekleri sadece tül ya da saten olan modelleri mevcuttur. Ayrıca tabii ki yaka, sırt ve bel gibi farklı detay özellikleri ile birbirinden özel tasarımları mevcuttur. Kabarık taşlı prenses gelinlik modelleri ile sizlerde düğün gününüze özel bir anı bırakabilirsiniz.

Prenses Gelinlik Modelleri

Her genç kızın tarzına ve hayallerine göre farklı gelinlik modeli vardır Kimileri prenses gelinlik modelleri ile kendini o gün prenses gibi hissetmek isteyebilir Kimileri ise daha...

FOTO GALERİ / Kabarık Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.