Gelinlik Modelleri 2019

27.11.2019
194
A+
A-
Gelinlik Modelleri 2019

Her sezon birbirinden hoş ve tarz gelinlikler genç kızların hayallerini süslemektedir. Piyasada fazla sayıda gelinlik markası ve modeli bulunur. Her zevke ve tarza uyum sağlayan gelinlik modeline ulaşmak bu nedenle oldukça kolay. Ama tabii ki çeşitlilik fazla olduğu için tercih etmekte gelin adayları zorlanabilir. Bu noktada da öncelikle nasıl bir gelin olmak istediğinize karar verebilirsiniz.

Gelinlik Tasarımları 2019

Prenses tarzı bir gelinlikle, kendinizi prenses gibi mi hissetmek istersiniz, ya da modern çizgilere sahip bir gelinlikle daha sade görünmek mi? Bunlara karar verdikten sonra doğru tercihi daha kolay yapabilirsiniz. Tabii ki gelinlik modelleri 2019 yılında ve yeni sezonda da gösterişli tasarımları ve sade şıklığı ile göz kamaştırmaktadır. Modelleri internet üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilir ve böylece daha kolay karar verebilirsiniz. Görseller bu konuda size yardımcı olacaktır.

Gelinlik modelleri; taşlı, boncuk işlemeli, transparan, dantelli, kuyruklu, sırt dekolteli gibi ayrıntıları ile tül ya da saten kumaş ve tabii ki dantelden yapılır. Genel olarak kesim modelleri ise A kesim, kabarık, düz, balık modeli vb. yeni tarz gelinlik kesim modelleri de mevcuttur. Gelin adayları için, öncelikli önemli şey gelinlik modelidir. En önemli gününde tabii ki gelin adayları, kendini özel hissetmek isteyecektir. Gecenin prensesi ve hayatına güzel bir anı bırakmak için, doğru gelinliği tercih etmek önemli.

Gelinlik Tasarımları

Ama önemli olan kendinizi gelinliğin içinde iyi hissetmenizdir. İçinde kendinizi iyi hissettiğiniz bir gelinlikle daha güzel ve çekici görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Bu nedenle piyasada yer alan sayısız gelin tasarımı ve modelini dikkate alabilirsiniz. Gelinlik modelleri 2019 yılı içinde de farklı tasarımları ve özellikleri ile piyasaya sunulmuştur. Eğer özel bir tasarım gelinlik diktirmek istiyorsanız, yine de fikir edinmek için modelleri inceleyebilirsiniz. Böylelikle ince ayrıntılarına daha rahat karar verebilirsiniz.

A Kesim Gelinlik Modelleri

A kesim gelinlik modelleri, genel olarak tüm vücut tipleri ile uyum sağlamaktadır. Modern bir görünüm beraberinde, gelinlikle rahat hareket etmek isteyen her gelin adayı için ideal bir tercih olabilir. A kesim modeller, vücudunuzu ve sizi daha zarif görsellikle saracaktır. Olduğunuzdan daha ince ve uzun görünmeniz mümkündür. Kabarık bir gelinlikle prenses gibi görünmek istemeyenler için, hoş bir seçim olabilir.

2019 Şık Gelinlik Modelleri

Birbirinden özel farklı tasarım ve özelliklere sahip modelleri mevcuttur. A kesim gelinlik tasarımları; ışıltılı taşlı, simli gibi çeşitli kumaş ve tülden yapılan farklı yaka ve sırt detayları ile birbirinden özel tasarımları içerir. Belli başlı gelinlik modelleri 2019 yılı tasarımları ise aşağıdaki gibidir.

• A Kesim Straplez Gelinlik Modeli
• Kuyruklu A Kesim Tafta Gelinlik Modeli
• Üç Boyutlu Dantelleriyle A Kesim Straplez Gelinlik Modeli
• Derin Dekolteli Sim Etekli Gelinlik Modeli
• Hareketli İşlemeleriyle A Kesim Gelinlik Modeli
• Uzun Balon Kollu A Kesim Kuyruklu Gelinlik
• Dar A Kesim Derin Sırt Dekolteli Gelinlik
• Omuz Püsküllü A Kesim Gelinlik
• Üç Boyutlu Dantelli A Kesim Gelinlik
• Kısa Kollu Gelinlik Modeli
• Dantel Askılı Kat Kat Kuyruklu Tafta Gelinlik
• Pileli Mikado Gelinlik Modeli
• Kayık Yakalı Kollu Gelinlik Modeli
• İki Parça Görünümlü A kesim Gelinlik
• İnce Askılı Gelinlik Modeli
• A Kesim Uzun Kollu Gelinlik Modeli
• Kayık Yaka ve Kenar Sulu Gelinlik Modeli
• A Kesim Kenar Suyu Dantelli Organze Gelinlik Modeli
• A Kesim V Yaka Gelinlik Modeli, A Kesim Omuz Detaylı Gelinlik Modeli vb.

Şık Gelinlik Modelleri 2019

Yeni Moda Gelinlikler

Günümüzde modern çizgileri taşıyan sayısız gelinlik modeli bulunur. Her biri gelin adayların beklentilerini karşılayan özellikleri taşır. Modern gelinliklerde gördüğümüz genellikle, düz ve sade kesim modelleridir. Günümüzde daha çok abiye elbise tarzı gelinlikler öne çıkar. Tabii ki prenses gibi görünmek isteyen gelin adayları için her zaman favori modeller, kabarık gelinliklerdir. Gelinlik modelleri 2019 yılı içinde de bu beklentilerin hepsini karşılayan detaylara sahip gelinliklerin olduğunu söyleyebiliriz.

Dantelli dar kesim gelinlik modelleri, Helenistik gelinlik modelleri, dantel işlemli A kesim gelinlik modelleri, Dekolteli çan gelinlik modelleri, dar kesim kolları sarkaçlı gelinlik modeli, M yaka tafta gelinlik modeli, ince askılı balo tipi gelinlik modeli, balo tipi küpürlü gelinlik modeli gibi daha sayısız gelinlik modeli, günümüzde yeni moda gelinlikler arasında sayılabilir.

Şık Gelinlik Modelleri

Yeni tarz gelinlikler, her zevke hitap ayrıntıları ile göz kamaştırmaktadır. Ama modern çizgileri taşıyan gelinliklerin daha çok abiye elbise tarzı gelinlikler olduğunu görüyoruz. Sadece kesim modeli düz ya da kabarık şeklinde ayrılan gelinlik modelleri, tabii ki yine taşlı ya da dantelli gibi şık ve gösterişli detayları içermektedir.

Yeni gelinlik modellerinde görülen genel detaylar; uzun ya da kısa kollu veya ince askılı gelinlikler, A kesim ya da daha düz kesim, kısa ön ya da arka kesim, mini gelinlik modelleri, düz kesim boğazlı gelinlik, ince askılı tül kuyruklu dar kesim gelinlikler, gelinlik modelleri 2019 yılı için yeni tarz gelinlik özelliklerini oluşturmaktadır. Dar kesim, düz kesim ya da A kesim en belirleyici özelliği diyebiliriz. Tabii ki dantelli, taşlı, boncuk işlemli ve dekolteli, ince askılı, sırt dekolteli, uzun kollu, kısa kollu, mini etek gelinlik gibi daha sayısız özelliği içinde barındıran detayları bizlere sunar. Kısacası yeni tarz gelinliklerin her tarza hitap ettiğini söyleyebiliriz.

Yeni Moda Gelinlikler

Yeni moda gelinlikler sayısız özelliği ile göz kamaştırmaktadır Her tarz gelin adayına hitap eden ayrıntıları içerir Prenses olmak isteyenlere özel kabarık gelinlikler her...

FOTO GALERİ / Gelinlik Modelleri 2019

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.