Deri Ceket Kombinleri

24.09.2019
132
A+
A-
Deri Ceket Kombinleri

Deri ceket kombinleri, sayısız deri ceket modeli ve renkleri ile geniş bir kreasyona sahiptir. Spor, klasik gibi her zevki yansıtan modelleri ve renkleri bulunur. Zengin renk seçenekleri ile sonbahar ve kış mevsimi kadar ilkbahar sezonuna da uyumlu modelleri bulunur. Özellikle beyaz ve canlı renkleri ilkbaharın renklerinden etkilenmiştir. Ama tabii renkli deri ceket modellerini kış mevsiminde de şık kombinler elde etmek için, özellikle tercih edebilirsiniz.


Deri Ceket Kombinleri

Elbise modelleri, kısa ya da uzun etek modelleri, Jeanlar, farklı kumaşlara sahip pantolon modelleri vb. her parça ile deri ceket uyumu, farklı bir görselliği bizlere sunar. Deri ceket kombinleri her kıyafet parçası ile farklı bir uyuma ve dokunuşa sahiptir. Yeşil, mavi, sarı, turuncu gibi sayısız renge sahip deri ceket modellerini; elbise modelleri, etek modelleri ve pantolonlar ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Ayrıca farklı ve zıt renkleri bir araya getirerek, daha stil bir görünüm elde etmenizde olasıdır.

2019 Deri Ceket ile Kombin

Elbise Deri Ceket Kombini

Elbise deri ceket kombini seçiminde, çok yönlü tercihlere sahipsiniz. Farklı desenli elbiselerinizi, hangi renkte olursa olsun, renkli deri ceketlerinizle şık bir kombin yapabilirsiniz. Mavi desenlere sahip bir elbisenizi, kahve ya da gri deri ceketinizle kombinleyebilirsiniz. Aynı şekilde dilerseniz elbiseniz tek renk mavi değil de içinde bulunan küçük detaylı mavi renge sahipse, mavi deri ceket ile de kombin yapabilir ve şıklığınızı yansıtabilirsiniz.

Deri Ceket ile Kombin 2019

Önemli olan zıt renkleri ve aynı renkleri bir arada kullanırken, genel görünümünde karmaşık ve boğucu bir görünüm elde etmemektir. Renkler ve desenler bir arada, kullanılırken, dengeli ve uyumlu şekilde tercih edilmelidir. Örneğin elbiseniz karmaşık desenli ise ceketinizi daha sade ve pastel tonlarda tercih edebilirsiniz. Ama sade bir elbise ise ceketinizi öne çıkarabilir ve rengini de dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Her iki şekilde de elbiselerinizi, deri ceketler ile kombin yaparken daha canlı renklere ve pastel tonlara yer vermeniz hoş olacaktır.


Deri Ceket ile Kombin

Etek Deri Ceket Kombini

Etek deri ceket kombini seçiminizde, önem vermeniz gereken detaylar; etek modelinizin kısa ya da uzun olması aynı zamanda rengidir. Eteğinizin modeli, desenli ve de çok renkli ise bu renklere göre bir deri ceket ile kombin yapabilirsiniz. Böylece deri ceketinizi öne çıkarabilir ve şıklığınızı ceketinizle konuşturabilirsiniz.
Aynı zamanda elbisenizi öne çıkarmak ve ceketinizi geri plana atmak istiyorsanız da elbisenizi sade ve şık bir modelde tercih ederken, ceketinizi pastel ama şeffaf kahve tonlarda tercih edebilirsiniz. Böylece elbisenizin şıklığının önüne geçmez, hatta gizli bir dokunuş ile şıklığınızı ekstra katlar. Bu gibi noktalara dikkat ettiğiniz takdirde, şık ve tarz deri ceket kombinleri elde etmeniz kaçınılmazdır.

2019 Deri Ceket Kombini Bayan

Pantolon Deri Ceket Kombini

Pantolon deri ceket kombini, sanırım klasik olsa da herkesin pratik ve rahatlıkla kombin yapacağı bir bütündür. Jeanlar ile deri ceket kombini elde edebileceğiniz gibi farklı kumaş tasarımlarına sahip, dar ya da bol kesim pantolonlar ile de klasik ya da spor kombinler elde edilebilir. Ama tabii özellikle kot pantolonlar ile daha şık olacağınız söyleyebiliriz. Aynı zamanda dar kesim pantolonlar ile de hoş kombinler elde edilebilir.
Sokak şıklığında ya da ofisinizde tercih edebileceğiniz rahat kombinlerden biridir. Gündüz ve akşam kombinlerinde size eşlik eden parçaları bir arada sunar. Pantolon tercihinizde özellikle spor görünüm için pot kombini yapılabilir. Akşam programlarında biraz daha şık görünmek isteyenler ise topuklu yarım pot tercih edebilir.

Ceket Kombinleri

Ceket kombinleri her mevsim, trend kombinler ile karşımıza çıkar Her sezona uyum sağlayabilen modelleri ile ilgi çekicidir Birbirinden özel parçaları ile her zevke ve tarza hitap...


FOTO GALERİ / Deri Ceket KombinleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.