Anne Kız Jean Kombinleri

03.12.2019
166
A+
A-
Anne Kız Jean Kombinleri

Anne ve kız Jean kombinleri çok fazla çeşitlilik gösteren kombin türlerindendir. En çok tercih edilen Jean pantolon türüdür. Rahat olması ve günlük giyilmesi açısından revaçta olan kombindir. Moda sektörü günden güne değişerek geliştiği için Jeanların hem renklerini hem de farklı kıyafetlere uygun şekilde yapıldığını ve kombinlendiğini görüyoruz. Jean olarak gömlek ve etek olarak anne kız kombini de yapılmaktadır.

2019 Anne Kız Jean Kombin

Şık bir gömlek üzerine Jean etek ile anne ve kızı çok hoş bir görüntü sağlayabilir. Özellikle kot Jean üst giyimlerinde kot ceket olarak çok güzel görünüm kombini olmaktadır. Beyaz tarzda olan Jean modelleri de gösterişli modeller arasında yerini almaktadır. Eğer küçük bir kız çocuğuna sahipseniz ve şık bir yemeğe davetliyseniz beyaz Jean etek üzerine klasik bir gömlek ile anne kız kombini yapabilirsiniz.

Anne kız kombini olarak daha çok küçük kızlarla ile yapılan moda da popüler olmaktadır. Fakat yetişkin anne kız kombini için de çeşitli örnekler mevcut olmaktadır.

Anne Kız Jean Kombin 2019

Örneğin anne kız için Jean elbise kombinleri son derece şık modellerden biri olarak biliniz. Ayrıca kot ile gömlekleri de farklı açıdan kombin yaparak güzel görünüş elde edilebilir. İsteğe ve zevklere göre Jean kombinleri, her yaşa uygunluk gösterecek türden olmaktadır. Üstelik kendi Jean modelinizi kendiniz seçerek de güzel anne kız kombini tasarlayabilirsiniz.

Anne Kız Bluz Kombini

Anne kız ikilisine en çok yakışan kombinlerden biri de bluzdur. Özellikle anne ve kızlarının tasarladığı çizimlerden ve figürlerden oluşan bu kombin modeli son derece şık bir görünüm kazandıracak modeldir. Özellikle anne ve kızların kendi ellerinden ördüğü kombin türleri de mevcut olmaktadır. Kendi çizimleri ile sade veya şık davetler de giyilecek olan bluz türleri de mevcut olmaktadır. Bu ikili her daim şık gösterecek cinsten bluzlar mevcut olmaktadır.

Kendi zevkinize göre bu kombini yaratabilirsiniz. Çeşitli renk uyumları ile de anne kız kombini yapılabilir. İlla aynı model ve renk ile uyum değil farklı modellerden uyum içinde oluşan kombinler de son derece popülerdir.

Anne Kız Jean Kombin

Anne Kız Örgü Modelleri

Özellikle eskiden kalma bir gelenek olan, örgü annelerimizin çok fazla yaptığı ve günden güne değeri artan kombin türüdür. Her geçen gün emeği daha fazla olup, farklı modelleri ile karşımıza çıkan anne kız örgü modelleri mevcut olmaktadır. Bu modellerden biride şal modelleridir. Anne kız olarak aynı kombin şalların kombinlerini yapabilirsiniz. İşlemeli veya çiçekli yapısı ile örgü modelleri anne ve kızlara çok yakışacak kombinlerden biri olmaktadır.

2020 Anne Kız Jean Kombini

Özellikle renk tercihleri kendi zevkinize göre tasarlayarak oluşturabileceksiniz. Kendi elinizle yaparak kızınızla atkı ve şal kombini yapabilirsiniz. Her bakımda şık bir anne kız kombini olacak modeller arasında en iyileri olmaktadır.

Anne Kız Kombinleri

Anne kız kombinleri artık her yaştan anne ve kızına var olacak şekilde tasarlanmıştır Özellikle küçük çocukların özel günlerinde anne ve kızına özel tasarlanmış...

FOTO GALERİ / Anne Kız Jean Kombinleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.