2019’da Toprak Tonlu Kıyafetler Erkeklerin Vazgeçilmezi

26.02.2019
544
A+
A-
2019’da Toprak Tonlu Kıyafetler Erkeklerin Vazgeçilmezi

2019 senesi erkek giyim tasarımları toprak tonlu kıyafetlerle dünyaya açılmış durumda. Moda her sene değişkenlik gösteren geniş bir çeşitlilik sağlar. Bu durum kadınlarda olduğu kadar artık erkeklerde de çok fazla görülmektedir. Özellikle renk ve model uyumu, farklı tarzlara uygulanma konusunda üzerine ekleyerek her sene gelişiyor.

  Konsepte uygun tercih edilebilecek şık görünüme sahip etkileyici giyim çeşitleri, her beğeniye hitap edecek modeller sağlamaktadır. Trendin şüphesiz değişim hızı devamlı yükseliyor ancak her sezon için renk ve model bütünlüğü korunuyor. Böylece yıl boyunca istikrarlı giyim seçenekleri, karmaşıklığın önüne geçiyor. Ve hem yaz hem de kış tüm mevsimler boyunca erkekler kendi tarzını oluşturabilecekleri yeni moda tasarımları tercih edebiliyor.

2019'da Toprak Tonlu Kıyafetler Erkeklerin Vazgeçilmezi

 Büyük İlgi Gören Toprak Tonlarında Erkek Giyim

  Özellikle kış trendi için kadınlar adına toprak tonları ön plana çıkmıştı. Aynı durum erkekler için de geçerli. Bu sene farklı giyim seçeneklerinde toprak tonları ön plana çıkmaktadır. Hakim olan bu renk genelde giysinin bütününe yayılmış durumda. Böylece rengin havalı, eksantrik ve gizemli yanları çok daha açık şekilde kendini gösteriyor. Üstelik birçok farklı tasarım üzerinde toprak tonları etkileyici bir görünüm sağlamaktadır.

 – Farklı mevsimlerde giyilebilecek ceket modelleri

 – Her tarza uygun pantolon seçenekleri

 – Çantalar

 – Kemer ve benzeri aksesuarlar

 – Şık kazak türleri

 Akla gelebilecek her parçada az ya da çok eklenmiş olan toprak tonları daha karizmatik, saygı uyandıran ve dikkat çekici bir görsel sunuyor. Böylece gidilecek olan bir yer adına, konsepte uygun şekilde karşı tarafı etkileyecek giyimler tercih edilebilir.

2019'da Toprak Tonlu Kıyafetler Erkeklerin Vazgeçilmezi

 Toprak Tonlu Giyimlerde Aykırı Tema Koleksiyonu

 Erkekler için ön plana çıkan yeni yılın toprak tonlu giyim çeşitleri, özellikle aykırı tema koleksiyonu ile dikkatleri üzerine topluyor. Örneğin vahşi batı tarzındaki giyimler, değişik giysi çeşitleriyle etkileşimli bir kombin yaratıyor.

 Pantolondan gömleğe, şapkadan aksesuara kadar toprak tonlar daha erkeksi bir görünüm de sağlamaktadır. Özellikle izci temalı koleksiyonlar çok daha fazla yer kaplamaktadır. Sportif ölçeklerle tasarımı gerçekleştirilmiş toprak tonlu izci giyim modelleri, daha özgün ve özgürlükçü bir konsept sunuyor. Şık model yapısına sahip toprak tona hakim olan parçalar, bu yıl her erkeğin dolabını süsleyecek.

2019'da Toprak Tonlu Kıyafetler Erkeklerin VazgeçilmeziToprak Tona Sahip Hangi Giyimler Ön Planda

 Vahşi batı ve izci tasarımlı giyimlerin yanı sıra, özellikle takım kıyafetler bu yıl toprak tonlara sahip seçeneklerle dikkatleri üzerine topluyor. Yeni yılın vazgeçilmez renklerinin başında gelen toprak tonu, takım kıyafetleri bütün olarak sarmış durumda.

 Beyaz gömlek üzerine tercih edilecek bu renkteki takım kıyafetler, özellikle yelek eklemesi ile daha karizmatik bir etki sunuyor. Ayrıca ceketler farklı model yapılarında değişik toprak tonuyla daha havalı ve özgür tasarım vaat ediyor. Pantolonlarda ise kadife modeller bu renk tonu üzerinde 2019 senesi için moda ikonu haline gelmiş görünüyor.

2019'da Toprak Tonlu Kıyafetler Erkeklerin Vazgeçilmezi

 Saygın Bir İmaj için Toprak Tonları

 Aslına bakılırsa toprak tona sahip olan giyim çeşitleri her sene moda dünyasında yer almaktadır. Ancak modern çağa uyum sağlayan farklı tarzlardaki giysiler üzerinde, bu yıl topraktan dizlerin bütününe yayılarak hazırlanmış durumda. Böylece sade ve pratik tasarım görüntüsü sağlayan kıyafetler daha erkeksi, karizmatik, havalı bir görünüm sağlıyor.

2019'da Toprak Tonlu Kıyafetler Erkeklerin Vazgeçilmezi

 Özellikle yaz ayları için Bermuda şortlar toprak ton renginde daha farklı ve hoş bir görünüm sunmaktadır. Nitekim bu rengin her tonu değişik mevsimlerde tercih edilecek olan giysilerle özel bir uyum yakalamaktır. Yani bu yıl etnik kıyafetler ile birlikte toprak tona sahip giysi çeşitleri vazgeçilmez arasında yer alıyor.

FOTO GALERİ / 2019’da Toprak Tonlu Kıyafetler Erkeklerin Vazgeçilmezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.