Bebek Patik örnekleri, Modelleri ve Yapılışı

17.02.2013
7.545
A+
A-
Bebek Patik örnekleri, Modelleri ve Yapılışı

Ayaklarımızı kış aylarının soğukluğundan korumak için ihtiyaç duyulan en önemli eşyalardan biridir bebek patik örnekleri.

Bayanlar bebek patik örnekleri modelleri tasarlayıp örerek kullanırlar patikleri.

İster kendilerine olsun ister bebeklerine olsun birçok modelde patik örerek soğuktan korunurlar. Tabi sadece soğuktan korunmak yetmiyor. Bunun yanında patiklerin basit ve güzel görünüme sahip olması da önemli. Ama bayanlar en çok bebekleri için örerler rengârenk birbirinden şık ve güzel patikleri.

Bizde birçok modelde ve renkte patik çeşitlerini sizler için hazırlayıp zevkle örebilmeniz, bebeklerinize özenle giydirebilmeniz için örgü patik modelleri resim galerimizde sizlere sunduk.

Hoşunuza giden örgü patik modellerini örnek alarak sizlerde kendinize veya bebeklerinize patik örebilirsiniz. Veya bu modellerden esinlenerek ilaveler ve çıkartmalar yaparak yeni bir hayal ürünü patik tasarımı oluşturabilir ve örebilirsiniz.

Patik yapılışı için en önemli malzeme kesinlikle patikte kullanacağınız ip ve rengidir. İsteğinize göre sade ipler, simli ipler ya da bocuklu ipler kullanarak çok değişik modellerde şık patikler örmeniz mümkün.

Ya da iki veya üç değişik ip kullanarak ta patiğinizi rahatlıkla örebilirsiniz. Örgü patik resim galerimizde sizler için sunduğumuz örgü patiklerini örnek alarak patiklerinizi oluşturabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. aslı dedi ki:

  bebek patik örnekleriniz muhteşem özellikle mavi beyaz patik örneğinize bayıldım

 2. iremcan dedi ki:

  bebek patik örnekleriniz çok renkli ve çok sevimliler bende bebek parik örnekleri arıyordum ki siteniz ile karşılaştım. sitenizde bir çok bebep patik örnekleri var ve bir kaçını örmeye başladım bile.

 3. emine dedi ki:

  ikinci sıradaki mavi beyaz patik örneğini beğendim ve yapmaya başladım teşekkürler

 4. çiğdem dedi ki:

  bebek patik örneklerine hayran kaldım çok güzel bebek patik örnekleri yapmışlar

 5. canan dedi ki:

  sade patik örneklerini daha çok beğendim beyaz, krem renkli patik modellerinin fiyatını öğrenmek istiyorum.