Uzun Abiye Modelleri ve Fiyatları 2013

04.04.2013
3.891
A+
A-
Uzun Abiye Modelleri ve Fiyatları 2013

Mezuniyet, düğün, nişan, davet vs. denildiğinde hemen mutlaka aklınız 2013 uzun abiye modellerine gitmiştir. Çünkü uzun abiye modelleri zarafetiyle bayanların her zaman gözdesi olmuştur. Fakat abiye elbise modelleri bulmak ya da seçmek daha doğrusu kafamızda tasarladığımız gibi kolay olmuyor.

Özellikle uzun abiye modellerinde istediğimizi elde etmek daha zor olabilir. Çünkü uzun abiye modelleri seçenekleri konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahipken bir de üstüne uzun abiye modelleri 2013 yenilikleri eklenince biraz daha zorlaşıyor.

Bu durum bayanları oldukça zor duruma düşürüyor çünkü uzun abiye modellerindeki değişim geçen yıldan tamamen hem renk hem de kesim olarak farklılık gösterebiliyor. Fakat tam da üzerinize göre bulduğunuz bir 2013 uzun abiye modeli karşılaştığınız bu zor durumu silip götürebilir. Bir günlük bile kullanacak olsanız.

Gel gelelim 2013 uzun abiye modellerine, bu yıl ünlü markalar ünlü butikler yarış halindeler. Tabi bu yarıştan en karlı çıkan tabi ki biz bayanlar oluyor. Tek sorun bu kadar çok ve birbirinden güzel modeller arasından kendinize uygun uzun abiye modellerinden birini nasıl seçeceksiniz.

Öncelikle bu yılın abiye elbise modasında da hakim renk olan mavi ve tonları bunu göz ardı etmeyin. Taş seven bayanlar taşlı uzun abiye modelleri bu yıl sade bir şıklık taşıyor. Ben sade bir tek taşla yetinemem diyen ışıltıyı seven bayanlar için ise son yıllarda yerini iyice sağlamlaştıran payetli uzun abiye modelleri iyi bir seçenek olabilir. Tabi uzun abiye modelleri 2013 de dantelin zarafetini göz ardı etmek olmaz. Dantel modası uzun abiye modellerine ayrı bir güzellik katmış.

Fakat şıklığınızı en güzel şekilde tamamlamak için uzun abiye modellerinden birini kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalara da değinmek gerekiyor. Özellikle uzun modelleri tercih edecek bayanların boylarının kısa olmaması gerekiyor. Özellikle de bacak boyu üst bedenine göre kısaysa uzun abiye modellerinden durmalarını tavsiye ederiz.

Yine büyük basenli bayanlar balık etek tipindeki modellerden ziyade göğüs altından genişleyen uzun abiye modellerini tercih ederlerse daha şık bir görüntü elde ederken fazlalıklarını da rahatlıkla saklayabilirler. Böylelikle günün tadını tam anlamıyla çıkartmış olurlar.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise uzun abiye modelleri oldukça iddialı ve çok özel zamanlarda tercih edilen ve edilmesi gereken modellerdir. Bu yüzden onu tamamlayacak ayakkabı, çanta, takı gibi aksesuarlar ve saç, makyaj elbise modeliyle uyumlu oldukça özenli olmalıdır.

2013 uzun abiye modellerinin fiyatlarına bakıldığında hemen her bütçeye göre ve kalitesine göre değişmektedir. Çünkü bu işin seri üretimini yapan birçok marka olduğu gibi çok özel tasarımlarla farklılık yaratan butikler vardır.  2013 uzun abiye modelleri de dolayısıyla 70- 80 TL’ den başlayan fiyatlarla çok uçuk fiyatlara kadar gidebilmektedir. Sizlerinde en güzel 2013 uzun abiye modellerini güzel mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ayşe dedi ki:

    uzun abiye modellerinin görüntüsü bile her şeye değer