Payetli Elbise Modelleri

22.03.2013
1.210
A+
A-
Payetli Elbise Modelleri

Biraz ışıltıyı seven bayanlar sizlerle payetli elbise modellerini paylaşıyoruz. Her yaştaki ve her bedendeki bayana yakışabilen payetli elbiseler uzun zamandır oldukça moda. Daha doğrusu uzun zamandır modası geçmeyen kıyafetler arasındaki yerini almaya başladı. Daha çok gece elbisesi olarak kullanılan payetli elbiseler artık günlük şıklıkta da yerini almaya başladı.

Son yıllarda neredeyse her bayanın gardırobunda bir payetli elbise bulunuyor.  Kimi bayanlar payetlerin verdiği parlaklığı sadece kıyafetlerinin belli bölgelerinde bulundurmayı tercih ederken kimisi ise baştan sona ışıl ışıl payetli elbiseleri tercih ediyor.

Ünlü modacılar her sezonda mutlaka kreasyonlarında farklı kesimlerle payetli elbise modellerine yer veriyor. Bu tip elbiseleri sade bir kokteylden nişan merasimlerinize kadar pek yerde kullanabileceğiniz payetli elbise modelleri bulabilirsiniz.

Özellikle mezuniyet balolarınızda size harika bir seçenek olabilir. Payetli elbisenizin ışıltısıyla gece boyu göz kamaştıracaksınız. Yine farklı markalarda payetli elbiseler bulabileceğiniz gibi birbirinden farklı kesimlerde de payetli elbise modelleri bulabilirsiniz.

Maksi boydan mini eteklisine uzun kollusundan sıfır kollu veya straplezine kadar. Hatta birkaç faklı tonun bir arada olduğu elbise modelleri de bulabilirsiniz. Sizlerde fazla zaman kaybetmeden payetli elbise modellerinden edinin.  
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.