Topuklu Terlik Modelleri

1
1

Topuklu terlik modelleri artık çok daha farklı ve şık örneklerle karşımıza çıkmakta. Buna uygun şekilde hazırlanmış olan topuklu terlik görsellerimiz, konumuz içerisinde sizlerle olacak. Bu görselleri inceledikten hemen sonra, bir analiz yazımız yer almaktadır. Burada en güzel bulduklarımıza karar verdik.

Topuklu terlik modelleri için alt taraftaki galeride sergilenmekte olan modeller, birbirinden farklı ve özel bir stile sahip. Bu kadar şık modeli bir araya getirmiş de olsak, aralarında en güzel olanları ve diğerlerine göre daha az güzel olanları da mevcut. Güzel olanlara karar verirken; dolgu topuklu terlik modelleri ya da topuklu terlik modelleri ve fiyatları şeklinde ayrı bir değerlendirmemiz olmayacak. Yalnızca şık duranlara karar vermek istiyoruz. Bu konunun ayrıntılarına geçmeden diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Mutlaka inceleyiniz Panduf Modelleri

Ev ayakkabıları Bayan Ev Ayakkabısı Modelleri

Örgü terlikler Örgü Terlik Örnekleri

Topuklu Terlikler

Topuklu terlikler, üst bölümde de görmüş olduğunuz gibi, oldukça hoş ve farklı örneklerden meydana geliyor. Hepsi için belirli bir stilde ve gerçekten estetik diyebiliriz. Fakat topuklu terlik modelleri arasında, öteki modellerle kıyaslandığında, çok daha güzel görünen terlikler mevcut. Bunların hangileri olduğunu tek tek yazalım. Galerinin altıncı sırasında bulunan topuklu terlik, diğerlerinden çok daha farklı ve güzel görünen örneklerden birisi. Onbeş numaradaki model de oldukça sade bir görüntü çizmesinin yanı sıra, aynı zamanda şıklık da taşımakta. Bu nedenle beğendiklerimizden bir tanesi de bu model oldu. Son olarak da on bir numarada bulunan topuklu terlik modeli bizim için diğerlerinden daha iyi diyebiliriz.

Önceki İçerikBeyaz Çanta Modelleri
Sonraki İçerikAskılı Gelinlik Modelleri

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz