Askılı Gelinlik Modelleri

0
0

Askılı gelinlik modelleri için özel bir eleme ile çok sayıda örnek modeli bir araya getirerek, sizlere sunuyoruz. Askılı gelinlik örnekleri çok şık olsalar da aralarından en güzel hangileri diye bir seçim yapmak isteriz. Bunun için konumuzun son kısmında, bununla ilgili bir bölüm olacak.

Askılı gelinlik modelleri dendiğinde aslında çok farklı stiller de akla gelmektedir. Askılı şekilde; balık kesim askılı gelinlik modelleri, katlı ve fırfırlı askılı gelinlik modelleri, sırtı açık askılı gelinlik modelleri şeklinde ve benzer, çok fazla stilden söz etmek mümkün. Bu sebepten, resimlerde de görebileceğiniz gibi biz genel olarak bir galeri hazırladık ve içerisinde de değişik örnekler mevcut. Bu detaylar ve sonrasında yapacak olduğumuz en güzel olanlar hangileri değerlendirmemizden hemen önce bir kaç yazımızı sizlere sunuyoruz. Sıralanmış olan bu yazı linklerine tıklayarak, o konulara da göz atabilirsiniz.

A kesim gelinlikler A Kesim Gelinlik Modelleri

Güpür gelinlik Güpür Gelinlik Modelleri

Kabarık gelinlikler Kabarık Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Balık gelinlikler Balık Kesim Gelinlik Modelleri

Askılı Gelinlikler

Askılı gelinlikler için yukarıdaki girişte de bahsettiğimiz gibi en güzellerin belirlenmesine geçiyoruz. Burada tamamen şahsi fikirlerimiz doğrultusunda bir seçim yapacak olduğumuzun da altını çizmemiz gerekiyor. Ayrıca genel görsel uyumla ilgili bir değerlendirme yapacağız ve herhangi bir stil ön planda olmayacak. Örneğin güpür ve dantelli askılı gelinlik modelleri ya da diğer bir başka stile ayrıcalık tanınmayacak. On üç numaralı model, bizlerin estetik bulduğu örnekler arasında yer alıyor. Bu model hem gösterişli hem de farklı bir stile sahip. On yedi numaradaki balık kesim askılı gelinlik için de yakın şeyler söylemek yanlış olmayacaktır. Burada şıklık öne çıkıyor ve diğer modellerden biraz daha öne çıkıyor. bu modeller. Dokuz numaralı askılı gelinlik de yanı şekilde bizlerin beğenmiş olduklarından sayılabilir.

Önceki İçerikTopuklu Terlik Modelleri
Sonraki İçerikGözde Kanlanma Kızarlık ve Batma Neden Olur?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz