Tesettür Abiye Modelleri ve Fiyatları 2013

07.04.2013
4.068
A+
A-
Tesettür Abiye Modelleri ve Fiyatları 2013

Tesettürdeki moda rüzgârından en çok etkilenen 2013 tesettür abiye modelleri ve fiyatlarına değindik bu yazımızda. Tesettür kıyafetleri daha önceleri bulmak biraz daha zorken son yıllarda özellikle kıyafette yeni bir sektör haline geldi. Özellikle birçok tasarımcı koleksiyonlarında tesettür modasına ayrı bir yer açarak çok özel tasarımlarını tesettürlü bayanların beğenisine sundular. Bunların en göz alıcısı ise elbette tesettür abiye modelleri oldu.

Özellikle özel günlerde ve özel davetlerde tesettür abiye elbise modelleri bayanların ihtiyacını karşılayacak şekilde ve birbirinden şık. Birbirinden ünlü markalar adeta yarış halindeler ve her biri birinden farkı tesettür abiye elbise modelleri sunmaktalar.

Tesettür abiye modelleri 2013 yılında ise oldukça farklı modeller içeriyor. Önceki yıllara göre farklılıklara gelince geçtiğimiz yılların tersine 2013 tesettür abiye modelleri siyahların, grilerin ve kahverengilerin ağırlıklı etkisinden kurtulmuş ve bu renklerle birlikte canlı renkler elbiselere adeta çiçek açtırmış.

2013 Tesettür abiye elbise modellerinde kullanılan Osmanlı motifli işlemelerde göze çarpanlar arasında. Bu işlemeler oldukça zarif ve şık bir hava katmış. Taşlı tesettür abiye modellerinde ise bu yılın sadeliği yansımış zarif bir tek taş oldukça şık duruyor. Fakat tesettürlü bayanların taşlı taşsız motifli veya diğerleri fark etmez tesettür abiye elbise modellerini kullanırken özellikle kombinleyecekleri eşarp modelini iyi seçmeleri gerekiyor. Sade bir tesettür abiye modeli ile desenli, parıltılı eşarplar kullanmaları gerekirken; desenli bir tesettür abiye modeli ile daha sade belki tek renk bir eşarp tercih etmeleri gerekir.

2013 tesettür abiye elbise fiyatlarına bakıldığında en ucuz 60-70 TL’den başlayıp, ortalama 150 TL ile 300 TL arasında olup daha yüksek fiyatlara kadar çıkmaktadır. Daha doğrusu kullanılan kumaşa ve taşa göre tesettür abiye modelleri ve fiyatları da değişiklik göstermektedir. Sizlerle paylaştığımız bu birbirinden güzel tesettür abiye modellerini güzel mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.