Tek Omuz Elbise Modelleri 2016

24.12.2015
1.001
A+
A-
Tek Omuz Elbise Modelleri 2016

Tek omuz elbise modelleri 2016 yazı ve görsel olarak sitemizde yer almaktadır. Hepsini seveceğinizi düşünmemize rağmen, bize göre ötekilerden daha güzel olan modelleri de belirlemek istedik.


Tek omuz elbise modelleri 2016 senesindeki örnekleri, aşağıda bulunan resim alanımızda görebilirsiniz. Bu alanda sergilenen tüm elbiseler, belirli kriterler ışığında eklenmiştir. Buna karşın, sayfanın alt başlığında, bir kaç modeli ayıracağız ve onları en güzeller olarak seçeceğiz. 2016 tek omuz elbise modelleri arasından seçim yaparken rengi, fiyatı veya markası diye ayırmayacağız. Uzun tek omuz elbiseler ya da kısa tek omuz elbiseler şeklinde de değerlendirmede bulunmayacağız. Genele olarak modelin ne kadar hoş durduğu, tek ölçütümüz olacak, diyebiliriz.

Diz Altı Elbise Modelleri 2016

Straplez Elbise Modelleri

Moda Elbiseler

Günlük Elbise Modelleri 2016

2016 Tek Omuz Elbiseler

2016 tek omuz elbiseler için seçilen onlarca modeli gördünüz ve mutlaka aralarından beğendikleriniz olmuştur. Biz de aynı şekilde bazı modelleri, ötekilerden biraz daha beğendik. Bu modellerin hangileri olduğunu da hemen anlatmaya başlayalım. Galerinin sondan beşinci sırasındaki 2016 tek omuz askılı elbise, en fazla hoşumuza gidenlerden birisi oldu. Bu modelin sitli hem farklı hem de duruşu süper. Beyaz renkli ve bir numarada yer alan elbise modeli de aynı şekilde bizler tarafından beğenildi. Bu modeli de listemize aldık ve diğerlerinden ayırdık. İki numaradaki kısa modelin de rengini ve stilini beğendik. Bizim seçtiğimiz bu modeller dışında, sizlerin sevdiklerini de yorumlar alanımızda görmek isteriz.


FOTO GALERİ / Tek Omuz Elbise Modelleri 2016ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.