Su Dalgası Perma

31.12.2014
1.516
A+
A-
Su Dalgası Perma

Su dalgası perma modelleri, öncelikle klasik permadan biraz daha farklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Sitemizdeki modellerden bunu görmek mümkündür.


Klasik perma için daha ince ve sık kıvrımlar mevcutken, su dalgası perma için daha kalın ve hacimli kıvrımlardan söz etmek mümkündür. Perma saç modelleri için bakım konusunda emek verilmesi gerektiği bilinmektedir. Buradan hareketle su dalgası perma modelleri için de aynı durumun geçerli olduğu söylenebilir. Saçlarınızın yıpranmaması için kullanılacak olan krem ve bakım ürünlerini de iyi tespit etmek gerekmektedir. Su dalgası perma fiyatları konusunda fiyat üzerinde ağırlıklı olarak durmak, bazı istenmeyen durumların yaşanmasına zemin hazırlayabilir. Şöyle ki; su dalgası perma modellerinin tam olarak meydana gelmesi ustalık gerektirmektedir. Bilinen permadan belirli oranda farklılığı olmasına rağmen, bazı kuaförlerin aynı şekilde kesim yaptığı bilinmektedir. Bu nedenle de su dalgası perma yapılışı, dikkatli bir seçim gerektirmektedir.

Aşağıda yer alan modeller, çeşitli örnekler arasından seçilmiştir ve trend tasarımlardır. Bunlar arasında hoşunuza giden model ve renk umarız aralarında yer almaktadır.

 


FOTO GALERİ / Su Dalgası PermaZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.