Renkli Pantolon Modelleri

22.03.2013
990
A+
A-
Renkli Pantolon Modelleri

Uzun yıllardır süregelen bir iki rengin tonlarının yerini artık renkli pantolonlar alıyor. Özellikle kış günlerinin soğuk havasında kullanılan koyu renklerin yerine cıvıl cıvıl tonlarıyla içimizi ısıtıp kışın soğuk günlerine bir renk bir hareket katıyorlar. Havaların ısınmaya başladığı bugünlerde kıyafetlerimizde renkli pantolonlarla baharın kattığı hareketliliğe ayak uyduruyor.

 

 

Renkli pantolonları hemen her kesim ve renkte bulabilirsiniz. Birçok giyim markasının vitrindeki yerlerini alıp vitrinleri şenlendirdiler bile. Hazır giyim markalarının önde gelen isimlerinden olan Lcw, Rodi, colins gibi marklar bir birinden farklı rengârenk seçeneklerle ilkbahar – yaz sezonuna damgasını vuracak gibi gözüküyor.

Renkli pantolonları tercih eden bayanların en çok dikkat etmesi gereken nokta ise kombinleme biçimleri olmalı. Özellikle birden fazla renk ve desen içeren pantolonların üzerine daha pastel tonlarda bir tişört veya bluz giymeliler.

Canlı renkli pantolonu yine canlı renklerle kombinleyecek olursanız sonunda ortaya rüküş bir görüntü çıkmasından kurtulamazsınız. Genellikle spor tarzlarda kullanılan renkli pantolon modellerini klasik tarzlarda da bulmak mümkündür.

Yine renkli pantolon modellerini farklı bir renkte ayakkabı veya büyük bir çanta ile tamamlarsanız yıkın modasına da aynı zamanda ayak uydurmuş olursunuz. Sizlerde fazla zaman geçirmeden bu renkliliğe ayak uydurun ve renkli pantolonlardan en kısa sürede bir tane edinin. Sonuçta moda her geçen gün değişiyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.