Pratik Kolay Örgü Saç Modelleri Yapılışı

30.10.2015
7.764
A+
A-
Pratik Kolay Örgü Saç Modelleri Yapılışı

Pratik kolay örgü saç modelleri yapılışı anlatımlı olarak karşınızda olacak. Kolay örgü saç yapımı için sizlere çok sayıda örnek model hazırladık ve galerimizde sergiledik. Bunların arasında bir eleme yapacağız ve en güzel ikiliyi seçeceğiz. Aynı şekilde, en güzel olmayan ikili de yine içeriğin sonundaki başlığımızda yorumlanacak.


Pratik kolay örgü saç modelleri yapılışı hakkında ayrıntılı bir içerik sunmaya gayret edeceğiz. Sizlere galerimizdeki çok sayıda şık modeli sunarken, ne şekilde yapıldıkları da resimli bir şekilde yer almaktadır. Daha sonra ise ikişer tane model seçerek, hem güzel olanları hem de beğenmediklerimizi belirleyeceğiz. Şimdi ise bazı yazılardan linkler sunuyoruz. Bunlara da bakmak isteyebilirsiniz.

Örgülü topuzlar ve yapılışı Örgülü Topuz Saç Modelleri ve Yapılışı

Diğer örgülü saçlar ve yapımı Örgü Saç Modelleri ve Yapılışı

Balıksırtı örgü yapılışı Balıksırtı Örgü Saç Modelleri ve Yapılışı

At kuyruğu saçı yapılışı Atkuyruğu Saç Modelleri ve Yapılışı

İri dalgalı perma yapılışı İri Dalgalı Perma Saç Modelleri ve Yapılışı

Kolay ve Hızlı Saç Modelleri Yapılışı Değerlendirmesi


Kolay ve hızlı saç modelleri yapılışı değerlendirmesi için sizlere iki tane en çok sevdiğimiz ve iki tane de en az güzel bulduğumuz modeli söyleyeceğiz. Örgü saç yapılışı için stil, bu seçimde önemli değil. Sadece estetik duruşuna bakarak karar vermeye çalışacağız. Galeride üçüncü sırada bulunan ve oldukça şık olan modeli, beğendiklerimiz arasında seçiyoruz. İki modelden birincisini belirleyerek, ilk favorimizi söylemiş olduk. Şimdi ikinci favorimize geliyoruz. Sondan sekizinci olan model de bize göre oldukça hoş bir örgü saç modeli. Bu nedenle de ikinci en iyi model olarak bu örneği seçiyoruz. Beğenmediklerimize gelecek olursak, sizlere öncelikle on birinci sıradaki modeli gösterebiliriz. Kötü bir görüntüsü var ama tabi ki tercih edecek olanlara da saygımız var. Biz pek beğenmedik. Aynı nedenlerle dokuzuncu sıradaki modeli de estetik bulmadığımızı söyleyebiliriz. Sizler de aynı şekilde bir seçim yaparak, sonuçlarını aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Biz ve yeni ziyaretçilerimiz de sizlerin yorumunu görecek ve çok daha interaktif bir site haline geleceğiz.


FOTO GALERİ / Pratik Kolay Örgü Saç Modelleri YapılışıZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.