Okul Saç modelleri

11.04.2013
1.619
A+
A-
Okul Saç modelleri

Hangi yaşta olursa olsun bayanlar için saç modelleri her zaman çok önemli olmuştur. Bebeklikle başlayan bu süreç özellikle lise dönemlerindeki genç kızlarda daha bir önemli oluyor.

Özellikle zamanlarının çoğunu geçirdikleri okullarında okul saç modelleri ile göze çarpmak bir başka ayrıntıyı oluşturuyor.

Son yıllarda okullarda kıyafetlerinde daha serbest hale gelmesiyle eskiden uzunsa öreceksin kısaysa dikkat çekmeyecek şekilde tarayacaksının yerini okul saç modelleri başlığı altında yeni bir başlık aldı.

Yine eskisi kadar olmasa da genç kızların yaşına göre kolaylıkla yapabilecekleri fazla abartılı olmayan okul saç modellerine yer verdik.  Tabi okul saç modellerinin gözdesi bana göre yine örgülü saç modelleri. Hem yaşlarına uygunluğu ile hem de birçok farklı modeli barındırmasıyla birbirinden farklı örgülü saç modelleri dikkat çekiyor.

Tabi kolayca yapabileceğiniz atkuyruğu saç modellerini okul saç modelleri arasında saymadan olmaz. Toplaması hem çok basit görüntüsü ise sade ve bir o kadar şık olan atkuyruğu saç modellerini ister yandan ister tepeden ister enseden toplayabilirsiniz. Okul saç modelleri olarak üniformanıza veya kıyafetinizle uyumlu bir kurdele veya şifon tokalar ekleyerek güzel ve farklı görüntüler elde edebilirsiniz.

Farklı bir okul saç modeli önerisi olarak tepeden topladığınız saçlarınızın yanına renkli tokalarla şirin bir görüntü elde edebilirsiniz.

Tabi bu yazımızı okuyan kısa saçlı gençler bizler için bir model yok mu diyebilirler. Okul saç modelleri arasında uzun saçlar kadar sizlerde farklı modeller kullanabilirsiniz. Sizin en iyi yardımcınız jöleyle şekillendirdiğiniz saçlarınıza renkli bantlar veya son zamanlarda oldukça moda olan büyük aksesuarlı tokalar kullanabilirsiniz.

Okul saç modelleri konusunda önerilerde bulunurken ve örnekler yayınlarken şunu da söylemekten geri kalmayalım. Her şey okulunuz kuralları çerçevesinde olsun.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.