Kısa Günlük Elbise Modelleri

12.11.2019
2.577
A+
A-
Kısa Günlük Elbise Modelleri

Kısa günlük elbise modelleri için seçmiş olduğumuz şık modeller sizleri en güzele karar vermede zorlayacak. Bu nedenle biz kendi en güzeler listemizi yaptık ve sizlere sunuyoruz.

Günlük kısa elbise modelleri için galerimize alınmış olan örneklerin ne denli güzel göründüğü ortada. Bu modellerin arasından da bir oylama yaparak, aralarındaki en güzel bir kaç modeli ortaya çıkarmak istedik. Bu sebeple de galeri altında bir değerlendirme yazısı yazdık. Buradaki liste tamamen bizim görüşlerimizi yansıttığı için sizinle aynı fikirde olmayabiliriz. Dediğimiz gibi karar vermek gerçekten oldukça zor. Bu modellerin galerisine ve bizlerin değerlendirmesine geçmeden, öteki yazılarımıza da bakmanızın faydalı olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle yazıları aşağıya doğru sıraladık ve link verdik. Tıklamanız yeterli.

Günlük Uzun Elbise Modelleri

Perçemli Saç Modelleri

Günlük Elbise Kombinleri

Kısa günlük elbise modelleri için sizlere söylediğimiz şekilde en güzelleri seçeceğiz. Toplamda dört adet modele karar vereceğiz. Sekiz numaralı modelle başlayabiliriz. Bu kısa günlük elbise modeli hem çok şık hem de farklı görünüyor. Sondan dört numara olan lila model için de beğendiğimizi söyleyeceğiz. Beş numaradaki siyah model de bizim en güzeller listemizde yer buldu. Ve en güzellerden birisi de üç numarada bulunan farklı ve estetik olan model. Bizim listemize giren elbiseler bu şekilde. Sizlerin listesini de yorumlar alanında görmeyi çok isteriz.

Günlük Kıyafet Kombinleri Bayan

Günlük kıyafet kombinleri bayan trendlerine baktığımızda; spor yansımalarının öne çıktığını görüyoruz. Tabii kişinin tarzına göre de değişen, kombinler de karşımıza çıkar. Spor, klasik gibi tarzınıza hitap eden bir kombin ile gününüze şıklık katabilirsiniz.

Günlük Kıyafet Kombinleri Bayan

Günlük kıyafet kombinleri bayan; elbise spor ayakkabı kombinleri, özellikle yazın şort kombinleri, klasik pantolon kombinleri ve tabii ki kısa-uzun etek kombinleri öne çıkmaktadır. Kış mevsiminde ise bot ve çizme, kaban, şapka gibi detaylar kombinlere eklenen hoş çizgileri oluşturur. Spor ayakkabılar, topuklu ayakkabılar gibi detayları zevkinize göre, günlük kombinlerinize ekleyebilirsiniz. Ama günlük kombinlerde kalın topuklu spor ayakkabılar ile elbise ve etek kombinlerinizi tamamlamanızı önerebiliriz.

FOTO GALERİ / Kısa Günlük Elbise Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.