Kadife Elbise

09.09.2015
1.697
A+
A-
Kadife Elbise

Kadife elbise örnek modelleri için sitemizdeki galeri bölümümüze göz atabilir ve son moda kafide elbiseler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Kadife elbise son senelerde hangi stilde modadan etkilendi diye düşünüyorsanız, hem resimlerden hem de konumuzdaki detaylardan kafanızdaki soru işaretlerini gidermeye çalışacağız. Bu konumuza geçmeden hemen önce sizlere çeşitli elbise konularımızın linklerini paylaşacağız. Sıraladığımız bu konular, oldukça şık modellerden oluşmaktadır ve son senelerin modasına uygun şekilde hazırlanmışlardır.

Önü Kısa Arkası Uzun Elbiseler

En Güzel Elbiseler

Örgü Elbise Modelleri

Siyah Elbise

 

Kadife Elbise Modelleri


Kadife elbise modelleri genel olarak bakıldığında bordo rengin hakim olduğu modellerdendir. Ancak son dönemlerde daha öne çıkmaya başlayan rengin siyah ve saks mavisi olduğunu da söyleyebiliriz. Bu renkler kadife elbiselerde oldukça hoş bir görüntü oluşturmaktadır. elbiselerin stili açısından ise moda hakkında söyleyebilecek ilk şey, asimetrik tarz olabilir. Asimetrik kesimli kafide elbise modelleri sıklıkla karşımıza çıkmaya başladı. Bunlar arasında sırt dekoltesinde kullanılan asimetrik kesimler de sayılabilir. Etek uçlarına bakıldığında daha çok üçgen asimetrik kesimler göze çarpmaktadır. Aşağıdaki galeride de görebilecek olduğunuz gibi, etek uçları çok daha farklılaştı ve kesimleri çeşitlendi.

Konularımızın alt taraflarında bulunan, aynı şekilde resimlerin de aşağısında yer alan yorum bölümümüzü kullanarak düşüncelerinizi iletebilirsiniz. Bizlere ulaşmak için ise iletişim alanımızı kullanabilirsiniz.

 


FOTO GALERİ / Kadife ElbiseZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.