Gri Saç Modelleri

30.01.2016
2.120
A+
A-
Gri Saç Modelleri

Gri saç modelleri son trend renkli saçlardan oluşuyor. Hepsi farklı stil ve tonda olan saçları, görsel alanımızda sizler için sergiliyoruz.


Gri saç modelleri stilleri aşağıdaki galerimizde sizlerin karşısında. Hepsi için şık oldukları yorumunu yapmak mümkün. Ancak bizlerin oylaması sonucunda en hoş görünenler seçildi ve galeri altında sizlerle paylaşıldı. Galerimizi inceledikten hemen sonra yorumlarımızı inceleyebilir ve bizlerin en çok sevdiği örnekleri öğrenebilirsiniz.

Ayrıca; En popüler gri saç modellerini görmek için lütfen tıklayın; Trend Gri Saç Modelleri

Sitemizde değişik saç renklerinden örnekler de mevcut. Bu nedenle bu konularımızı incelemek istediğinizi düşünerek, onlardan da bazılarını sıraladık. Tıkladığınızda hem galeri hem de içerik sayfasına ulaşabilirsiniz.

Patlıcan Moru Saç Rengi

Röfle Saç Renkleri

Renkli Saç Modelleri


Kızıl Kahve Saç Rengi

Gri Saç Modelleri

Gri saç modeli furyası devam ediyor. Sizin de saçlarınızı griye boyamak gibi bir fikriniz varsa renk tonuna karar vermeniz çok belirleyici olacaktır. Ten renginizi ve makyaj yapma alışkanlığınızı göz önünde bulundurarak grinin bir tonunu seçmeniz gerekir. Bunun için saç kesim modeliniz de önemlidir. En güzel gri saç modelleri adlı yazımızda bu konuda sunulan örneklere göz atmanızı öneriyoruz. Gri saç ile en uyumlu saç modelini seçmeniz yardımcı olup fikrinizi kesinleştirmede sizlere yardımcı olacaktır.

En Güzel Gri Saç Modelleri

Son yıllarda herkeste sıkça gri saç modellerini görüyor olabilirsiniz Çünkü bir kaç yıldır gri saç yılın trend rengi ilan ediliyor Yeni trend olan gri saçların çok farklı...

Gri saç denince en şık duran modellerin ne olduğunu araştırdık ve yukarıda görmüş olduğunuz gri saç örneklerini bulduk. Bu saçlar her ne kadar çok seviliyor olsa da bazıları diğerlerinden daha hoş duruyor. Bu sebeple de bir seçim yapalım ve gri saç stillerinin hangilerinin daha güzel durduğu ile ilgili bir liste hazırlayalım istedik. Altı numaradaki gri saç modeli ile başlayalım. Bu model oldukça doğal ve şık. Bu nedenle listemizde yer alıyor. Sondan üçüncü sıradaki gri saç, sizlerin de hak vereceği gibi çok güzel görünüyor. O da listede yer aldı. On iki numaradaki model de onlardan aşağı kalmadı ve listemizin en güzeller bölümüne girmeyi başardı.


FOTO GALERİ / Gri Saç ModelleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.