Düğün Elbiseleri

23.12.2014
2.280
A+
A-
Düğün Elbiseleri

Yeni konumuz düğün elbiseleri. Düğünler yakınlarımızın en mutlu günleridir. Bu özel günlere yakışır şekilde giyinmek önemli bir husus. Tercih edeceğiniz elbiseleri, yakınlık derecesine göre, gideceğiniz mekâna göre tercih etmelisiniz. Kır düğünleri, kokteyller, klasik düğünler… Her birinin de tarzı farklıdır ve kıyafet seçiminiz önemlidir. Düğün elbiseleri, genel olarak aşırı süslü, taşlı, boncukludur ve parlak saten, şifon kumaşlardandır. Düğün elbiseleri ile beraber tercih edeceğiniz ayakkabılar ve aksesuarlarda çok önemlidir.


Kısa Düğün Elbiseleri

Kısa düğün elbiseleri daha çok kokteyl tarzında yapılan düğünler için ve klasik düğünler için tercih edilebilir. Uzun düğün elbiselerine göre daha rahattır. Birçok abiye elbisede olduğu gibi kısa düğün elbiselerinde de taşlar, danteller, payetler ön plandadır. Kısa düğün elbiseleriyle platform ayakkabılar ve ince topuklu ayakkabılar tercih edilebilir. Çok taşlı bir elbise tercih ettiyseniz; aksesuar seçiminizi dikkatli yapmalısınız. Bazı düğün elbiseleri hiç aksesuar gerektirmeyen tarzda olabiliyor.

Uzun Düğün Elbiseleri

Uzun düğün elbiseleri yine klasik düğünlerde, hem uzun hem de cıvıl cıvıl olanlarsa kır düğünleri tercih edilmelidir. Son zamanlarda moda olan altı tül balık etekli elbiseler kullanabilirsiniz. Şifon elbiseler daha çok kır düğünlerinde tercih edilmelidir. Böylece kır ortamına uygun tiril tiril bir elbise tercih etmiş olursunuz. Böyle düğün elbiseleri seçildiğinde ortam açık havaysa açık saçlar tercih edilebilir. Kapalı mekânlarda daha çok toplu modeller seçilmeli. Yalnızca küpe kullanarak abartısız bir şıklık kazanabilirsiniz.


FOTO GALERİ / Düğün ElbiseleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.