Dantelli Abiye Elbise

29.03.2016
1.788
A+
A-
Dantelli Abiye Elbise

Dantelli abiye elbise modelleri hem son zamanlara bakıldığında hem de klasik ürünler açısından ne durumda diye merak ediyorsanız, yazımızdaki görselleri inceleyebilirsiniz.


Dantelli abiye elbise örneklerinden sizlerin mutlaka beğendikleri olacaktır. Bizlerin de moda editörlerimiz tarafından en iyi bulunan favorileri yer alıyor. Bunları da resimlerin altında yorum alanımızda bulabileceksiniz. Öncelikle çok sayıda model arasından seçim yaparken ciddi manada zorlandığımızı söyleyebiliriz. Bu modellerin binlerce ürün arasından titiz bir biçimde elenerek galeriye eklendiğinin altını çizmiş olalım. Hem galerimize hem de hemen altındaki yorumumuza geçmeden, diğer konularımızdan örnekler de sunmak isteriz. Mutlaka beğeneceğinizi düşündüğümüz konularımız şunlar.

Saks Mavisi Abiye Elbise Modelleri

Taşlı Abiye Elbise Modelleri

Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

Abiye Modelleri ve Fiyatları

Dantelli abiye modelleri gördüğünüz gibi kısa, uzun, beyaz, kırmızı, siyah gibi değişik renk ve stillerden meydana geliyor. Bunlar dışında, straplez, tek omuz, balık gibi örnekler de mevcut. Bizlerin herhangi bir stil ya da renge ağırlık vermeden bir seçim yapacağız. Moda editörlerimizin yapmış olduğu seçimleri, hemen sizlerle paylaşalım. On dört numaralı modelin belki de galerideki en güzel elbise olduğunu düşünüyoruz. Bu kırmızı önü kısa arkası uzun dantelli abiye modeli, çok klas bir duruşa sahip. Onun hemen yanında duran on üç numaralı dantelli abiye ise yine çok beğenilenlerden birisi durumunda. Bir tane favori olan modelimiz daha kaldı. O da yedi numarada bulunmakta olan farklı bir stili olan uzun abiye elbise. Sizlerin de görüşlerinizi paylaşmanız için yorum alanımız mevcut. Buradan bizlerle düşüncelerinizi paylaşabilirisiniz.


FOTO GALERİ / Dantelli Abiye ElbiseZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.