Chat Yapmak Aldatmak Sayılır mı?

16.02.2019
243
A+
A-
Chat Yapmak Aldatmak Sayılır mı?

Modern teknolojinin en büyük nimetlerinden olan internet her kullanıcı için farklı hizmet veriyor. Kimileri bu teknolojiyi iş alanında vs kullanmayı tercih ederken kimileri de yalnızlığını gidermek için bu teknolojiden faydalanıyor.

Chat Yapmak Aldatmak Sayılır mı?

Pek çok kişi yalnızlıklarını gidermek için chat sayfalarında vakit geçiriyor. Ancak bazen evli olup sorunları olan kişiler de bu sayfalarda konuşarak kafa dağıtmaya çalışıyor. Evliliklerinde yaşadıkları sorunları kimseye anlatamayan kişiler az da olsa farklı bir ortamda bulunarak rahatlamaya çalışıyor. Ama bazen bu sohbetler karşı cins ile yapıldığı için arada farklı bir bağ oluşabiliyor. Pek çok evli kişinin aklına da chat yapmak aldatmak sayılır mı? Sorusu geliyor.

Chat Yapmak Aldatmak Sayılır mı?

Yapılan araştırmalara göre çiftlerin chat üzerinden yaptıkları aldatmalarda artış gözlemlenmiş. Demek ki ikili ilişkilerde bunalan taraf hemen farklı liman arayışına giriyor. Amman dikkat… Sonrasında chat yapmak aldatmak sayılır mı? Sorusu aklınızı kemirmeye başlamasın.

İnsanoğlu İçin Yasaklar Hep Cezp Edici Oluyor

Aslında chat yapmak aldatmak sayılır mı sorusu için net bir cevap vermek pek mümkün görünmüyor. Çünkü kişilerin aldatmaya bakış açıları oldukça farklı. Bazıları için bu kesin bir aldatma sayılırken bazı kişiler için de dokunmadan aldatma olmaz mantalitesi var.

Chat Yapmak Aldatmak Sayılır mı?

Çiftlerde genel olarak bu chat olaylarına yatkın taraf erkek oluyor. İnsanoğlu için yasaklar cezp edici bir hal aldığı için chat sayfalarına karşı her zaman bir merak olduğunu göz ardı etmeyin.

Sanal Ortamlara Dikkat

İlk başlarda bir kaçış kafa dağıtma gibi başlayan chat sayfası ziyaretleri sonralarda aynı kişi ile sohbet etmeye doğru yöneliyor. Birde bu sayfalarda erkek kullanıcılar hanımlarla, hanımlarda erkeklerle sohbet etmeyi tercih ediyor. Her ne hikmetse chat sayfasındaki herkes psikolog oluveriyor. İşte tam yanılgı burada başlıyor. Size hak veren birini karşınızda bulunca daha rahat davranışlar ve konuşmalar yapmaya başlıyorsunuz. Sonra bir bakılmış ki her gün konuşmalar vs almış başını gidiyor. İstemsizce telefona bilgisayara ilgi artışı yaşanınca partneriniz bunu fark ediyor ve durumu anlamaya çalışıyor. Er geç bu konuşmalar ortaya çıktığında chat yapmak aldatmak sayılır mı?

Chat Yapmak Aldatmak Sayılır mı?

Bir şey yapmadık söylemleri ile karşılaşılıyor. Aslında aldatmanın sanalı vs yoktur. İnsan öyle bir yaratıktır ki aklıyla, gözüyle bile aldatırda sezemezsiniz. Bu nedenle kadın ya da erkek hiç fark etmez aldatma potansiyeliniz varsa nasıl olsa bir kılıf bulursunuz. Chattan bir şey olmaz düşüncesi sadece vicdan yapmamanız için nefsinizin size söylediği bir yalan… Bir düşünün bakalım chat yapan siz değil de partneriniz olsa bir şey olmaz diyip geçer misiniz? Yoksa onu terk mi edersiniz? Bu soruya verdiğiniz cevap chat yapmak aldatmak sayılır mı? Sorusuna verilecek en doğru cevap olacaktır.

FOTO GALERİ / Chat Yapmak Aldatmak Sayılır mı?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.