Ceketiniz Görünüşünüzü Değiştirecek

10.02.2016
1.531
A+
A-
Ceketiniz Görünüşünüzü Değiştirecek

Her kadının gardırobunda, mutlaka değişik renk ve modelde 3-5 ceket vardır. Özellikle mevsim geçişlerinde tercih edilen ceketlerin; deri modelleri, kumaş modelleri, kot modelleri, hatta kürk modelleri mevcuttur. Modası geçmeyen, bazen resmi giysi olarak, bazen ise kot pantolonun üzerine giyilerek spor bir tarz yaratan ceketler, saatlerce ‘’ne giyinsem’’ diye düşünmenizi önleyecektir. Blazer ceketlerin, hayatımızdaki yeri ise tartışılamaz. Ofis kombinlerinde veya iş yemeklerinde, giysi aramanız gerekmez. Kısaca blazer ceketler ile her ortam için, şık kombinler oluşturma şansınız olacaktır.

Deri Ceketler

Deri giysilerin modası asla geçmez. Deri ceketler ise bahar aylarının vazgeçilmez giysileridir. Bazen yakası kürklü modelleri, bazen ise tek deriden oluşan modelleri, tercih edilir. Belde biten deri ceketler; spor giysileri tamamlarken, basenlere kadar inen modelleri ise daha çok trençkot niyetine tercih edilir. Kumaş pantolonların, eteklerin ve elbiselerin üzerine giyerek, hem sıcak kalmanızı hem şık görünmenizi sağlayacaktır.

Blazer Ceketler

Bedeni saran kuplu modellerdeki blazer ceketler ise pantolon ve eteklerin üstüne giyilerek, ofis kombinlerinde kullanılır. Yine kot pantolon ile kombinlenerek ise günlük giysilerinizi daha alımlı ve şık göstermesi mümkündür. Bedene oturan ve kadınları daha zayıf gösteren bu ceketler, her ortam için giysi kombini oluşturma imkânı yaratacaktır. Sezonun renkleri takip edilerek tercih edilen renkli blazer ceketler ile gardırobunuzu daha zengin bir hale getirmeniz mümkündür.

Kürk Ceketler

Kürk ceketlerin hayvan dostu olan modelleri, son birkaç yıldır çok fazla tercih edilir. Renkli kürklerden üretilen bu ceketler, gece elbiselerinin üzerinde oldukça şık ve alımlı duracaktır. Kış aylarında tercih edilen kürk ceketlerden, renkli bir tane edinmek, her gardıropta yer alan siyah, füme veya lacivert gibi sade elbiselerin, sıradan görüntüden kurtulmasını ve dikkat çekmesini sağlar.

Kot Ceketler

Kot ceketler ise daha çok gündüz giyilen elbiselerin ve keten kapri ve pantolonların üzerinde tercih edilir. Spor görüntüsü sayesinde, bahar aylarında hem sıcak kalmanız hem elbiselerinizi gösterişli bir hale getirmeniz mümkündür. Üstelik yakasında kürk kullanılan modelleri, modayı yakından takip etme olanağı yaratacaktır.

 

 

FOTO GALERİ / Ceketiniz Görünüşünüzü Değiştirecek

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.