Burçlar ve Kadınlar Oğlak Burcu

02.03.2019
1.377
A+
A-
Burçlar ve Kadınlar Oğlak Burcu

İş, iş, iş oğlak burcunun vazgeçilmezidir. Tam anlamıyla işkoliktir. Eğer bir oğlak kadınına işin mi ben mi diye sorarsanız siz kaybedersiniz?


Fakat bu konuda biraz sabırlı olursanız oğlak burcu kadını size harika bir eş olabilir.

Oğlak kadını, bir kişiyle birliktelik yaşıyorsa o kişinin mükemmel olmasını ister. Bu nedenle de yaptıkları eleştiriler ile kırıcı olabilir. Ancak kötü niyet taşımaz. Partnerinin kendini geliştirmesi ve daha iyi olması onu da mutlu eder.

Oğlak kadını istikrarlı durumları sever ve orta bir istikrar yoksa sağlamak için üstün gayret harcar ve başarır. Sert görünümlü ve ciddidir oğlak burcu kadını. Üzüntüsünü ve zaman zaman kızgınlığını kolaylıkla belli etmez.

Standartları oldukça yüksektir. Bu durum zaman zaman kendisini de rahatsız eder. Hayat ve aşk onun için ciddiye alınması gereken konulardır. Ayakları yere sağlam basan oğlak kadını, romantizmin doruklarındayken bile mantığını kaybetmez, gerçeklerden kopmaz. Duygularını gerçeklik çerçevesinde yaşamak onlar için vazgeçilmezdir.

Oğlak kadını çekilir tenhada ağlar, kalabalık içinde ağladığı pek görülmez. İşkolik olan oğlak burcu kadını aşk ve evlilik hayatında da bunu arar. Bu yüzden Oğlak kadını genellikle geç yaşlarda evlenir.


Ön yargılarından kurtulmak isteseler de ön yargılı olmaktan kurtulamaz oğlak burcu kadını. Öte yandan gerçek aşkın mantıksal çerçevede oluştuğuna inanan oğlak burcu kadını, kendi hayatında da aşkı idealleri için yaşar.

Eğer erken evlenmişse kariyer planı için eşiyle mutlaka bir sözleşmesi vardır. Bir de ilişkilerinde en çok önem verdiği şeylerden biri oğlak burcu kadını için sadakattir.

Oğlak burcu kadınının yardımsever bir tarafı da vardır. Güven duydukları kimselerden desteklerini esirgemez. Ve bunu severek yapar. Ancak inanmadığı ya da tembelliklerini bildiği kişilere karşı da buzdan bir kale olur. Çalışmak oğlak burcu kadını için olmazsa olmazdır. Tembelliğe tahammül edemez ve durup dinlenmeden çalışır.

Oğlak burcu kadınının güzelliğini ilk bakışta fark edemezsiniz fakat baktıkça bakasınız gelir zamanla fark edersiniz.

oğlak burcu

Kendinden emin tavırları hayranlık verir. Soğuk tavırlarıyla yarattığı gizem, merak duygusunu tetikler.

Oğlak Burcu Kadınlarının Genel Fiziksel Özellikleri

Oğlak burcu kadınında gözlenen genel fiziksel özellikler şunlardır; ince ve narin bir yapı, kısa boy, uzun ve ince bir surat. Genellikle oğlak burcu kadınının çenesi uzun ve belirgindir. Siyah saçlar da bu burcun kadınlarının belirgin özelliklerinden biridir. Uzun bacaklı ve dar bedenlidir. Yüz yapıları orantılı ve güzeldir. Fotojeniktir. Bu nedenle, piyasada çok sayıda oğlak burcu model vardır. 

 


FOTO GALERİ / Burçlar ve Kadınlar Oğlak BurcuZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.