Burçlar ve Kadınlar, Başak Burcu

01.03.2019
1.581
A+
A-
Burçlar ve Kadınlar, Başak Burcu

Tarihten bu yana burçlar kadınlar için her zaman önemli bir faktör olmuştur.

Her kadın gibi başak burcu kadınları da burçların sihirli dünyasından etkilenerek yaşamındaki gelişmeleri başak burcuna paralel olarak takip etmeyi de ihmal etmemiştir.

Gelin hep beraber hassas başak burcu kadınlarına bir göz atalım.

 

Hüzünlü bir yapısı vardır. Biraz acı tadında biraz imkânsız sevda hissindedir. Rahatın en çok rahatsız ettiği burçtur başak burcu. Haliyle huzursuzdur. Dedikoduyu ustaca kimseye belli etmeden yapar ve bu durum hoşuna da gider.

Burçlar Ve Kadınlar Başak Burcu

Arkadaş olmayı sever. Duygu dünyasını çok dışa vurmayı sevmez, belli etmez. Sabırlıdır, bu sabrı başka diğer burçlarda görmeniz pek mümkün değildir. Hassastır ve çabuk kırılır.

Detaycı olduğunu konuşmalarınız da kurduğunuz bir cümlenin içinden cımbızla çeker gibi seçtiği kelimelerden anlamanız hiçte zor değildir. Hele bu kelimelerden çıkardığı anlam ile hiç bir şey yokken size küsüp gidiyorsa ve ne olduğunun bile farkına varamıyor sanız karşılaştığınız kişi başak burcu bir kadındır.

 

Ama her zaman kendine has bir tarzı vardır. En değişik kıyafetler başak burcu kadınına çok yakışır. Titizliliği âşık usandırır. Düzenli tertiplidir. Çok çalışkandır. Ama ön plana çıkmayı sevmeyen burçlardan birsidir. Başak burcu kadınlarını küstürmeyeceksiniz. Huyuna suyuna gideceksiniz.

 

Başak Burcu Kadını

 

Genel özellikleri: Toprak grubuna dahil olan burçlardandır. Değişkendir. Yönetici gezegenleri Merkür’dür. En çok sevdiği renkler; turkuvaz, açık sarı ve açık mavidir. Uğurlu taşları zebercet, mavi safir, mavi necef ve mavi kristaldir. Başak burcu kadınının metali civadır. En sevdikleri çiçekler; açelya, lavanta, zambak ve sarı menekşedir. En sevdiği ağaçlar; meşe, kayın ve fındıktır. Şanlı günleri Çarşamba, şanslı sayıları 5’tir. Karşıt burcu balıktır. Yönetici gezegeninden dolayı bilgiyi arayan bir yapıya sahiptir.

 

Başak burcu kadınları fiziksel özellikleri: Genellikle uzun boyludur. İnce bir bele sahiptir. Ten rengi beyaz veya esmerdir. Saçları uzun ve koyu renklidir. Etkileyici bakışlara sahiptir. Kaliteli yaşamayı sever bu nedenle kaliteli giyinir. Girdiği ortamda dikkat çekmek ister. Her ne kadar dikkat çekmek hoşuna gitse de abartıdan uzaktır. Her zaman düzenlidir.

Burçlar Ve Kadınlar Başak Burcu

Başak Burcu kadını Dendiği Zaman

Kendine yeten tavrı vardır. Garip bir doğaya sahiptir. Genellikle evliliğe tepkilidir. Seçici ve eleştirici tutumu vardır. Aşkı ve evliliği kendinden uzaklaştırır. Yaşadığı ilişkide bencildir. Evlenmek için karar verdiğinde mantığı ön planda tutar. Her zaman mükemmellik ön plandadır.

Klasik ve sade bir zevke sahiptir. Başarı için her şeyi yapar. Duygusu ve mantığı arasında çok dengeli davranır. Tenkide gelemez. Aşırı tutumludur. Karşıdaki insana gerektiğinde hayır demesini bilir. İnsanlara karşı soğuk ve mesafeli bir görünüşü vardır.

FOTO GALERİ / Burçlar ve Kadınlar, Başak Burcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.