Bluz Modelleri 2016

13.07.2016
1.185
A+
A-
Bluz Modelleri 2016

Bluz modelleri 2016 yılı içerisinde ağırlıklı olarak hangi örneklerden oluşuyor diye merak ediyorsanız, yazımız tam size göre.


2016 bluz modelleri arasında değişik renk ve modellerde çok sayıda örnek yer alıyor. Bu örneklerden binlerce modeli inceledik ve galerimize bunlar arasından en beğendiklerimizi seçerek, ekledik. Bununla da yetinmeyerek galerimiz içerisindeki modellerden de bir seçim yapacağız ve hangilerinin en güzeller listesinde yer alacağına karar vereceğiz. Editörlerimiz tarafından en favori olan modeller seçildi ve üç tanesini sizlere sunacağız. Bakalım sizlerle ne kadar aynı ne kadar da ayrı fikirlerde olacağız.

On bir numaradaki parlak renkli bluz modeli 2016 senesinde ön plana çıktı ve oldukça şık bir ürün. Bu nedenle de bu ürünü en beğenilen ürünlerin yer aldığı listemize aldık. Gerçekten kendisini göstermeyi bilen ve şık duran bu model en iyiler arasında yer almayı hak ediyor. Galerimizde üç numarada yer alan ve gayet gösterişli olan model de bizlerin seçtiklerinden ve en beğendiklerinden birisi oldu. En iyiler listesini hak ettiğini düşündüğümüz bu açık renk ürün, sanıyoruz ki sizler tarafından da beğenildi. On iki numaradaki 2016 bluz modeli de gayet güzel bir görünüme sahip. Puantiyeli kırmızı renkli bu model, son olarak en iyiler listemize giren ürün oldu ve seçimlerimiz de tamamlanmış oldu. Şimdi sizlere diğer konularımızı da sunuyoruz ve mutlaka onlara da göz atmanızı öneriyoruz.

Düşük Omuz Bluz ve Açık Omuz Bluz Modelleri

Bayan Bluz Modelleri

Abiye Bluz Modelleri

Büyük Beden Bluz Modelleri


Dantelli Bluz Modelleri


FOTO GALERİ / Bluz Modelleri 2016ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.