Bayan Gömlek Modelleri

07.02.2016
2.416
A+
A-
Bayan Gömlek Modelleri

Bayan gömlek modelleri, renk tonları ile stil bakımından farklılıklarla sizlerle buluşuyor. Sadece yeni ve farklı örnekler değil, aynı zamanda klasikler de galerimizde yer alıyor.


Bayan gömlek modelleri için bir de seçim yapacağız ve editörlerimizce en güzel beş model belirlenecek. Bu modelleri görünüşteki estetiğe göre seçeceğiz. Beyaz, sarı, siyah, kırmızı gibi renklere ağırlık vererek değil, duruş ve ton uyumu bakımından değerlendireceğiz. Buna benzer şekilde iş yeri için ayrı, abiye için ayrı veya günlük gömlek modelleri için ayrı bir seçim yapmayacağız. Şimdi bu konuların detaylarına geçmeden başka yazılarımızdan sizlere önereceklerimiz olacak ve onları linkli bir şekilde sıralayacağız.

Siyah Gömlek Bayan Modelleri

Beyaz Gömlek Modelleri Bayan

Bayan Bluz Modelleri

Abiye Bluz Modelleri

Bayan gömlekler gördüğünüz gibi özel olarak seçildi ve şıklık konusunda gerçekten göz alıcı duruyorlar. Anca aralarından bazıları için çok daha hoş durduklarını söyleyebiliriz. Bu nedenle sizlere en güzle bulduklarımızı listeleyeceğiz. Bir numara ve beş numara ile başlayalım. İki model için de hem farklı hem de hoş olduklarını söylemek yanlış olmaz. On sekiz ve yirmi bir numaradaki örnekler de bizlerin çok beğendiklerinden oldu. Sonuncu olarak söyleyecek olduğumuz model ise sondan dördüncü olan spor bayan gömlek.


FOTO GALERİ / Bayan Gömlek ModelleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.