2016 Saç Kesim Modelleri

04.01.2016
1.810
A+
A-
2016 Saç Kesim Modelleri

2016 bayan saç kesim modelleri içerisinden fikir edinmeniz için çok beğenilenleri seçerek, galerimize ekledik. Bu galerideki bayan saç kesimleri 2016 modelleri arasında da yine tekrar bir seçim yaparak, bize en güzel gelenleri ayırdık. Bakalım aynı fikirde olacak mıyız.


Bayan saç kesimleri 2016 sezonunda hangi farklı ya da klasik modellerle sıklıkla karşımıza çıkacak. Bu soruya yanıt verecek olan, hemen aşağıda yer alan galerimizdeki saç kesim modellerinin resimleri. Aralarında kısa saçlar, uzun saçlar, dalgalı saçlar, kıvırcık saçlar yer alıyor. Bunları daha farklı şekilde sınıflandırarak bir seçim yapmak yerine, hepsini aynı derecede görerek, estetik görüntü üzerinden kara vererek seçim yaptık. Bizce en güzel olanları da galeri altında yorumladık. Bunlardan sizin hoşunuza gidenler de gitmeyenler de olabilir. Tamamen mavi menekşe sitesinin editörleri tarafından seçilmiş olan modeller, bu seçimi oluşturacak.

Trend Saç Modelleri 2016

En Güzel Saç Modelleri 2016

En Moda Saç Renkleri 2016

2016 Abiye Saç Modelleri ve Fiyatları

Bayan Saç Kesimleri 2016

Bayan saç kesimleri 2016 sezonu içerisinde ne şekilde görünecek, yukarıdaki örneklerden bir fikir sahibi olduğunuzu düşünüyoruz. Şimdi ise sırada www.mavimenekse.com editörleri tarafından seçilen en iyiler var. Üç numarada yer alan saç modelinin hem rengi hem de kesimi oldukça iyi. Abiye saç modeli olarak dikkat çeken kesimde, kademli kısalık bir hava katmış ve etkileyici bir estetik sunuyor. İki numarada ise kısa saç kesim örneklerinden birisi bulunuyor ve bu modeli de oldukça fazla beğendik. Hem doğallık hem de hareket, saçta olumlu etki oluşturmuş. On üç numaralı saç kesimi konusunda, aynı şekilde olumlu yorumlarımız var. Bu saç modeli kabarık ama tam kararından olmuş.


FOTO GALERİ / 2016 Saç Kesim ModelleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.