Bayan Ceket Modelleri 2013

27.03.2013
1.666
A+
A-
Bayan Ceket Modelleri 2013

Hemen her bayanın dolabında en azından bir tane bulunan yeni sezon bayan ceket modelleri bir birinden farklı ve renkli tasarımlarla 2013’de de göz dolduruyor.  Her yaştaki bayana yakışan farklı ceket modelleri aynı zamanda ayrı bir zarafet katıyor. Farklı modellerdeki 2013 bayan ceket modelleri hem spor hem iş hayatı hem de özel davetler ve geceler için birbirinden güzel.

Ceket modelleri ile birçok farklı kıyafetinizi kombinleyerek hoş görüntüler elde etmek mümkün. Sade bir elbisenin üzerine giyeceğiniz farklı renkte bir ceket modeli ile çok daha farklı bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yine bir kot pantolon ve tişörtle kombinleyeceğiniz ceket modelleri ile farklı tarzlar oluşturabilirsiniz. Yine ceketinizi tamamlayacak aksesuarlar seçerek hoşluk ve farklılıklar yaratabilirsiniz. Aksesuar seçimiyle ilgili Aksesuar seçiminde nelere dikkat edilmeli? Başlıklı yazımızdan faydalanabilirsiniz.

2013 bayan ceket modellerine baktığımız zaman ise zımbanın çılgınlığı ceketlere de sıçramış. Bu yıl ceketlerde öne çıkan bir diğer ayrıntı ise kabarık kumaşlar olmuş. Özellikle bahar aylarında ön plana çıkacak renk ise yeşil olarak gözüküyor ceket modelleri 2013 de.

Rengârenk, cıvıl cıvıl çiçek desenli ceketler ise bu yıl sade kıyafetlerin üzerinde bir hareketlilik katıyor. Fakat bayanların yeni sezon ceket modellerinden birini seçerken dikkat etmesi gerek vücut yapılarına uygun kesimleri tercih etmek olmalı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.