Bayan Bot Modelleri 2016

11.10.2015
3.619
A+
A-
Bayan Bot Modelleri 2016

Bayan bot modelleri 2016 döneminde ne kadar şık olacak görmek isterseniz, sitemizdeki galeri bölümüne göz atabilirsiniz.


Bayan bot modelleri 2016 yılında çok daha göz kamaştırıcı olacak diyebiliriz. Bize göre en şık modelleri seçtik ve aşağıdaki galeriye ekledik. Ancak en şık ikiliyi ve yine en az şık olan ikiliyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu yorumumuz, galerinin hemen altında bulunacak. Şimdi sizlere özel seçtiğimiz yazılarımızın başlıklarını linkleyerek paylaşıyoruz. Belki onlara da göz atmak istersiniz. Sonra dediğimiz gibi galeri ve yorumlarımız ile içeriğimize devam edeceğiz.

Bayan Bot

Dolgu Topuklu Bot Modelleri

2016 Bayan Botlar

2016 bayan botlar hakkında sizlere ilk olarak modelleri sunduk. Üstteki resim galerisinde bulunan modelleri yüzlerce örnek arasından seçtik, diyebiliriz. Buna rağmen, daha şık ve hoş görünenleri ve daha az şık görünenleri mevcut.  Şimdi en fazla beğenmiş olduğumuz modeli söylüyoruz. Topuklulardan 3. sıradaki model (kırmızı olan) bizce kendi stilinde gerçekten oldukça şık. Normal topuklu olan ve ikinci olarak en beğendiğimiz model ise konu profilinde yer alan model. En beğenmediğimiz modellerden topuklu olan 6. sıradaki ürün ve yine normal topuklu olan ve en beğenmediğimiz ikinci model sondan 5. sıradaki enteresan renkli bot oldu. Sizlerden de 2016 bayan botlar hakkında bir değerlendirme bekliyoruz. Bunun için sayfa sonlarındaki sizler için ayrılmış olan yorumlar bölümünü kullanmanız mümkün. Size göre ne güzel ve en az güzel olan model hangisiyse yazın hem biz yorumlarınızı görelim hem de sizden sonra gelecek olan ziyaretçiler yorumlarınızı görsün.


FOTO GALERİ / Bayan Bot Modelleri 2016ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  2..sıradaki botu Nasıl alabilirim

 2. Anonim dedi ki:

  2.sıradaki botu Nasıl alabilirim

 3. Anonim dedi ki:

  siparişn verebiliyormuyuz

 4. Anonim dedi ki:

  lütfen kırmızı botu nasıl satın alacağımı gösterirmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Merhaba. Referans olarak temin ettiğimiz görsel, yazı tarihinde yayınlandığı için şuanda satışta değil maalesef.