Uzun Çizme ile Pantolon Nasıl Kombinlenir

0
0

Uzun çizme ile pantolon kombinleri şık olmanıza yardımcı olan hoş parçaları içerir. Tabii doğru parçaları bir araya getirmeniz oldukça önemli. Uzun çizmenizle uyum sağlayan bir pantolonu kombin yapabilir ve şık bir bluz ile tamamlayabilirsiniz. Uzun çizme ile kombin yapılırken özellikle dar kesim pantolonlar tercih edilmelidir. Aksi halde hoş bir görüntü sunmayabilirsiniz. Pantolon ya da çizmenizle bluz kombinini yaparken, renk uyumu için, pantolon veya çizmenizi ön plana çıkarabilirsiniz. Çizmenizi öne çıkarmak istiyorsanız, çizmenizle uyumlu bir bluz kombini yapabilir ya da pantolonunuzu öne çıkarmak adına, bluz ile pantolonunuzun renk nüanslarını iyi ayarlayabilirsiniz.

Uzun Çizme ile Pantolon Nasıl Kombinlenir
Uzun Çizme ile Pantolon Kombinleri 2020

Tayt Uzun Çizme Kombinleri

Günümüzde birbirinden özel desenlere ve renklere sahip tayt modelleri bulunur. Her biri ile uyum sağlayan şık kombinler elde edilebilir. Ayrıca ister gündüz isterseniz akşam kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tayt uzun çizme kombinleri adımında, dikkat edilmesi gereken; üst ve alt parçanın birbiri içinde kaybolmamasıdır. Sonbahar ve kış mevsiminde şık bir kombin elde etmek için, örme uzun bluzlarınızı şık bir tayt ile kombin yapabilir ve şıklığınızla ön plana çıkabilirsiniz. Örme beyaz, pudra pembesi, sarı, mavi, kırmızı gibi çeşitli renklere sahip bluzlarınızı, sade bir tayt ile kombin yapabilirsiniz. Ama tabii bluzunuz sade ise dilerseniz, renkli taytlar ile de kombin yapılabilir. Önemli olan görsel bütünlüğü sağlayabilmenizdir.

Uzun Çizme ile Pantolon Nasıl Kombinlenir
Uzun Çizme ile Pantolon Kombinleri 2019

Etek Uzun Çizme Kombinleri

Etek uzun çizme kombinleri de sonbahar ve kış mevsiminin şık kombinleri arasındadır. Tayt kombinleri, pantolon çizme kombinleri, elbise ve uzun çizme kombinleri her biri kış mevsiminde dikkat çekenler listesinde yer alır. Uzun etek modelleri, kısa-mini etek modelleri gibi her türlü etek tasarımlarını, uzun çizmelerinizle kombin yapabilirsiniz.

Uzun Çizme ile Pantolon Nasıl Kombinlenir
Uzun Çizme ile Pantolon Kombini 2020

Örneğin; renkli ve desenli mini eteğinizi, kahve ya da bej bir çizme ile kombinleyebilirsiniz veya eteğinizin deseninde yer alan bir renkte çizme tercihi yapabilirsiniz. Aynı şekilde renk nüanslarına dikkat ederek bir çorap ile kombini tamamlayabilir, şapka ve kaban ile kombini bütünleyebilirsiniz. Şapka, kaban ve çizme modelleri, kış mevsiminin dikkat çeken, trend kombinlerini üst sıralara taşıyan detayları içerir.

Uzun Çizme ile Pantolon Nasıl Kombinlenir
Uzun Çizme ile Pantolon Kombinleri

Uzun Çizme Kombinleri

Uzun çizme kombinleri; etek kombinleri, elbise kombinleri, pantolon kombinleri, tayt kombinleri gibi çeşitli kombinleri içerir. Her birini zevkinize ve tarzınıza göre tercih edebilirsiniz. Önemli olan, seçeceğiniz kombinin, katılacağınız ortama ve tarzınıza hitap etmesidir. Günlük koşuşturmanın içinde, daha spor olan kombinleri tercih edebilirsiniz. bunun içinde düz taban ya da hafif topuklu uzun çizmeler ile kombinler yapabilirsiniz. Ama akşam kombinlerinizde özellikle, topuklu uzun çizmeler ile etek kombinleri, elbise kombinleri şık olmanıza yardımcı olur. Tayt ve pantolon uzun çizme kombinleri de daha çok gündüz tercih edilse de tabii ki akşam programlarınızın özel durumuna göre değişebilir.

[haber id=”46449″]

Önceki İçerikTayt Uzun Çizme Kombinleri
Sonraki İçerikUzun Çizme Kombinleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz