Kadın ve Moda

Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları 2016

Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları 2016

Duvar kağıdı modelleri ve fiyatları 2016 senesinde ne tarz ağırlıklı olacak ya da son trend duvar kağıtları nelerdir, şeklindeki sorulara cevap bulmak istiyoruz.

Duvar kağıdı modelleri ve fiyatları 2016 sezonunda çok daha güzel görünüyor demek mümkün. Aşağıdaki resim galerimizde yer bulan çok fazla sayıda örnek modeli gördüğünüzde bizlere hak vereceğinizi düşünüyoruz. Ayrıca son dönem duvar dekorasyon örnekleri hakkında da bilgiler vermeye çabalayacağız. Bunlardan hemen önce ise bazı içerikleri sizlere göstermek istiyoruz. Bu içeriklerden hoşunuza gidecekler olduğunu umarak linklerini paylaşıyoruz. Daha sonra konumuza resim ve yeni trendlerin ne olduğu hakkındaki yazımızla devam edeceğiz.

Beyaz Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Oturma Odası Dekorasyonları

Mutfak Dekorasyon Örnekleri

2016 Duvar Kağıdı Modelleri Dekorasyonu

2016 duvar kağıdı modelleri dekorasyonu her açıdan oldukça şık bir görüntü vermektedir. Çocuk odası, yatak odası, genç odası, mutfak, salon, oturma odası farketmeden her yer için yeni stiller bu sene kendisini gösteriyor. Her oda için çok daha farklı tarzların olduğunu da söylemeye gerek yok. Bu sene ve son senelerde en fazla dikkat çeken modellerden olan fotoğraflı duvar kağıtlarında safari resimlerinden karelerin olması dikkat çekici. Bu sene özellikle bu şekildeki resimli modeller öne çıkmaktadır. Bunun dışında farklı desende duvar kağıtları da kendisini dekorasyon için gösteriyor.

Duvar kağıdı fiyatları 2016 yılında yine yerli ve ithal şeklinde farklı fiyatlara sahip. Metrekare fiyatı üzerinden gidecek olursak yerli ve ithal arasında ortalama 2 kat fark olduğunu söyleyebiliriz. Tabi bunlar kesin fiyatlar değildir. Burada işçilik konusunda da önemli. fiyatı doğrudan etkileyen etmenlerdendir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.