Burçlar ve Kadınlar Akrep Burcu

23.02.2013
1.061
A+
A-
Burçlar ve Kadınlar Akrep Burcu

Bir fincan kahve içtiniz kapatıp hemen akrep burcu kadınına yönelin. Çünkü akrep burcu kadınının en belirgin özelliklerinden bir tanesi sezgilerinin oldukça kuvvetli olmasıdır.

Bir o kadarda cazibeli ve azimlidir. Azim dediysek bunun akrep burcu kadınındaki karşılığı hırs olabilir. Akrep kadınındaki hırs doğru kullanılırsa onu başarıya götürebilir. Fakat her şeyin fazlası zarar olduğu gibi hırsın fazlası da zarar verir.

Zaten akrep burcu kadınları kimsenin gölgesinde kalmayı sevmezler, kıskançtırlar. Akrep burcu bir sevgilisi, karısı olan beyler dikkat. Bu kıskançlık özellikle sizlere fakat davranışlarınızla kontrol etmek sizin elinizde. Yalnızca ilişki konusunda kıskanç değildir akrep kadınları sahip olmadıkları her şeyi kıskanırlar.

Akrep burcu kadınının karşısındakilerde en çok dikkat ettiği şey ise yalandır. Yalanı hissettiği anda bulunduğu ortamdan çekilir, dürüsttür. Akrep burcu kadınları doğal bir cazibeye sahiptir, karşı cinsi çeker. Sevdiklerini aşırı sahiplenir ve anaç bir tavır takınırlar.

Dediğim dedik çaldığım düdük diyen burçtur akrep kadınları. Dostlarını pek dinlemez kendi bildiklerini okurlar. Akrep burcu kadınları için intikam soğuk yenen bir yemektir. Kendilerine yapılan kötülüğü hiçbir zaman unutmazlar ve karşılıksız bırakmazlar. Kötülüğü unutmadıkları gibi iyiliği de unutmazlar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.