Erkekleri Kendine Bağlamanın İpuçları

17.02.2019
232
A+
A-
Erkekleri Kendine Bağlamanın İpuçları

Hiç ummadığımız zamanlarda karşımıza çıkar aşk. Bazen bir bakışta bazen bir duruşta, bir sözcükte buluruz. Aşkı bulduğumuzda ise asla kaybetmek istemeyiz. Hep aynı duyguyla sonsuza kadar ilişkimizi sürdürmek için elimizden gelen gayreti gösteririz. Doğru erkeği bulduğumuzda en korktuğumuz şeylerin başında ise onu kaybetmek gelir. Birçok söz söylenmiştir erkekleri kendine bağlamanın ipuçları konusunda. Hep merak edilmiştir.  Doğru insanı buldum. Bu adamla bir ömür geçer, ben bu adama aşığım cümleleri peşinde onu elinde tutma kaygısını getirir. Doğru insanı bulmak ve ona sahip olmak, yanında olmak, ilişkinizi sürdürebilmek konusunda hep acaba dediğimiz noktalar olmuştur.

erkekleri kendine bağlamanın ipuçları

Erkekler ve Kadınlar

Günümüzde aşklar, ilişkiler çok hızlı yaşanmakta ve tükenmektedir. Erkek ve kadın ilişkileri çağlar boyunca hep var olmuş, hep konuşulmuş ama bir türlü anlaşılamamıştır. Erkek ve kadınlar duyguları yaşama konusunda bazen birbirinden farklı tavırlar gösterebilirler. Peki; böyle durumlarda ilişkinizi en güzel şekilde, uzun zaman sürdürmek mi istiyorsunuz? Erkekleri kendine bağlamanın ipuçları neler olabilir merak mı ediyorsunuz? Aradığınız yanıtlar burada.

erkekleri kendine bağlamanın ipuçları

Erkekleri kendine bağlamanın ipuçları

Erkekleri kendine bağlamanın ipuçları konusunda ilk tavsiyemiz pozitif olmak olacaktır. Neşeli, iyimser, karşısındakini huzurlu hissettirecek pozitif davranışlar, erkekleri her zaman etkilemiştir. Samimi ve olumlu davranışlar kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Doğal ve nerede nasıl davranacağını bilmek önemlidir. Karşınızdaki erkeğin kendini sizin yanınızda iyi hissetmesini ve birlikte gireceğiniz ortamlarda size güvenmesini sağlar.

erkekleri kendine bağlamanın ipuçları

Kendine güvenen, özgün ve taklitçi olmayan davranışlar erkekleri kendine bağlamanın ipuçlarıarasında ilk sıralarda gelir. Kendine güvenli, özgün tavırlar sizi daha cazibeli kılacaktır. Kendi ayakları üzerinde duran, özgüvenli kadınlar ilgi çeker. Ama mutlaka aklınızda bulunsun, zaman zaman karşınızdaki erkeğe ihtiyaç duyduğunuzu hissettirmeyi unutmayın. Bu sayede kendilerini daha önemli hisseder ve yanınızda olmak için çaba sarf ederler. Ona ihtiyacınız olduğunu hissettirin. Güçlü olduğunu hissettirin, yakışıklı olduğunu hissettirin. Unutmayın insanlar kendilerini iyi hissettikleri kişilerin yanından ayrılmak istemezler. Onu elinizde tutmak istiyorsanız bazen egosunu okşamayı unutmayın.

erkekleri kendine bağlamanın ipuçları

Bakımlı ve güzel görünmek de erkekleri kendine bağlamanın ipuçlarıkonusunda size fikir vermelidir. Kendiyle barışık, doğal, bakımlı ve iyi giyinmeyi bilen kadınlar ilişkilerde daha başarılıdır. Aşırı makyajdan kaçınan, görgü kurallarına hâkim, içinde olduğu ortama uygun giyinen ve davranan, bakımlı bir kadın olmak onu elinizde tutmanızı sağlar. Kendinize bakmak ve bu onu için yaptığını hissettirmek ilişkinizi canlı tutar. Unutmayın ki sürekli sızlanmayan, şikâyet etmeyen ve kendine güvenen, bakımlı kadın her zaman kazanır.

 

 

FOTO GALERİ / Erkekleri Kendine Bağlamanın İpuçları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.