Ülkücü Sevgili Kombinleri

3
0

Tekli ve çiftlere özel olarak üretilen ülkücü sevgili kombinleri birçok seçeneklere ayrılıyor. Bu ürünler hediyelik eşya kategorisinde değerlendirilebilir. Çiftler yan yana geldiğinde giyilebilen giysilerden ve takılabilen aksesuarlardan oluşmaktadır. Her bir ürünün görselini inceleyip siparişi tamamlamak mümkündür.

Ülkücü Sevgili Kombinlerinde Satın Alma Seçenekleri

Bu ürünler hem sevgiliyle alınabilir hem de iki kişilik olarak kombin yapılabilir. Türkiye’nin her bölgesine ve şehrine gönderimi mevcuttur. Stokta olma durumuna göre aynı hafta içerisinde verilen adreslere gönderilmektedir. Kredi kartı kullanan alıcılar taksitle ödeme olanaklarına da sahipler. Aynı zamanda kapıda ödeme imkanı da sunulan bir diğer avantaj.

Ülkücü olan sevgililere özel olarak üretilen tüm ürünlerde birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Manevi değeri de yüksek olan bu kombinler ”fiyat düşünce haber ver” ve ”favorilere ekle” gibi seçeneklerle de servis edilmektedir.

Ay Yıldızlı Kazaklar ve Özellikleri

Ülkücü Sevgili Kombinleri

Birinci kombin seçenekleri ay ve yıldız baskıları ile piyasaya sürülen kazaklardır. Birinde ay birinde yıldız bulunmaktadır. Yan yana gelindiğinde dikkat çekici ve fark yaratan bir semboller bütünü oluşturur. Her bedene uygun olan ürünler mevcuttur. Tek yapılması gereken beden tablosuna bakılarak tercih yapmaktadır.

Peluşlu olan bu ürünlerde ek olarak kapüşon da bulunuyor. Mevsimlik olarak da giyilebilen ay yıldızlı kazaklar pamuksu yapısı sayesinde kış aylarının vazgeçilmezi kabul edilmektedir. En çok tercih edilen renkleri arasında bej, gri ve krem yer almaktadır. Bu renklerin üstünde ay ve yıldızı daha görünür kılmak için kahve ve siyah renkleri kullanılmıştır.

Dijital baskı kalitesinde piyasaya sürülen bu kazaklarda renk solması gibi beklenmedik etkiler görülmez.

İpli ve Zincirli Kolyeler ile Kombin Seçenekleri

Ülkücü Sevgili Kombinleri

Ülkücü sevgililere sunulan kombin seçenekleri içerisinde kolyeler de bulunmaktadır. Genel olarak ikiye ayrılmaktadır. İpli kolyeler daha uygun fiyatlarla satışa çıkarılırken zincirli kolyeler için biraz daha ödeme yapmak gerekmektedir. Üzerinde Mustafa Kemal Atatürk’ün resminin ve imzasının bulunduğu kombin seçenekleri revaçtadır.

Göktürkçe dili ile zenginleştirilmiş ay ve yıldız kolyeleri de kombin yapılabilir. Sevgililerden biri ay bir diğeri yıldızlı olan takarak kombini tamamlayabilir. Boyu ayarlanabilir olan bu kolyelerde bir diğer alternatifi Bozkurt oluşturuyor. Özellikle erkek arkadaşlarına tekli almak isteyenler bu modeldeki kolyeleri sipariş verebilir.

Gümüş kaplama olan modellerine ek olarak altın suyuna batırılmış olan versiyonları da mevcuttur. Garanti süreleri bir yıl ile üç yıl arasında değişkenlik göstermektedir. Kullanım talimatlarına dikkat edildiği takdirde kombin kolyeler uzun süreli olarak sevgililer tarafından takılabilir.

Kupa Bardak Kombinleri

Ülkücü Sevgili Kombinleri

Çay ve kahve vakitlerine ortak olan kupa bardak modelleri de sevgili kombini için ideal seçenekler sunuyor. Erkekler için siyah, beyaz ve kahve tonlarındaki bardaklar sipariş edilebilir. Kadınlar için ise pembe, turuncu ve kırmızı ağırlıklı renklerde ürünler bulmaktadır.

Uluyan kurt resminin yer aldığı bardaklar çiftler tarafından en çok incelenen ve sipariş verilen bardakların başında geliyor. Sevgilisi polis olan kadınlar ise üzerinde ”PÖH” yazılı olan bardaklar farklı bir alternatif sunmaktadır. Açılımı Polis Özel Hareket olan bu bardaklar tekli ya da çiftli olarak satın alınabilir. Yine aynı şekilde polis amblemli olan bardaklar da uygun fiyatlarla temin edilebilir.

Son Kombin Seçeneği: Yüzük Kombini

Ülkücü Sevgili Kombinleri

Aynı tarzda üretilen sevgili yüzükleri son bir kombin seçeneği olarak servis ediliyor. Göktürkçe olan ay yıldızlı yüzükler gümüş ve altın olarak kataloglarda yer alıyor. Tüm yüzükler ayarlanabilir olduğu için hem erkekler hem kadınlar tarafından rahatlıkla takılabilir.

Yüzüklerin üzerinde de kupa bardaklarda olduğu gibi uluyan kurt figürünün yer aldığı modeller de bulunuyor. Yüzükler de kararma ve renk atma gibi negatif etkilerden tamamen uzaktır.

Önceki İçerik2019 Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı
Sonraki İçerikKadınlar Neden Bayan Denilmesinden Hoşlanmaz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz