Kampanya Fırsat Siteleri

23.01.2019
293
A+
A-
Kampanya Fırsat Siteleri

1.Tozlu

Merkezi Samsun ilinde bulunan tozlu.com yerli bir firma olması nedeniyle internet alışveriş siteleri arasında indirimli ve ucuz alışverişin yapılabileceği kampanya fırsat siteleri listesinde en başlarda gelir.

Tozlu.com alışveriş sitesinden kadın, erkek, çocuk kategorilerinden giyim, kozmetik, aksesuar alanındaki pek çok ihtiyacınızı temin edebilirsiniz. Kendi markasının üretimini yapan tozlu.com yerli bir üretim sitesi olduğundan orta fiyat segmentinde ve ucuz üretim anlamında tercih edilebilecek bir sitedir.

2)İşte Bu Ayakkabı

Merkezi İstanbul’ da bulunan İşte Bu Ayakkabı.com kendisini Türkiye’ nin en çok tercih edilen kadın ayakkabı sitesi olarak tanımlamaktadır. 2014 yılı da kurulan site genelde kadın ayakkabısı konusunda uzmanlaşmış kampanya fırsat sitesi olmasının yanında kadın giyim ürünleri konusunda da üretimler yapmaktadır.

3)Gittigidiyor

Elektronikten süpermarkete, giyimden ev eşyalarına, spor malzemelerinden otomobile kadar oldukça geniş bir alandaki ürün yelpazesi ile indirimli alışverişlerin yapılabileceği kampanya fırsat sitelerinin başında gelmektedir. Sitenin düzenli olarak takip edilmesi durumunda pek çok üründe indirim yapıldığı ve ucuza kaliteli alışveriş yapılabileceği görülecektir.

4)Evidea

Ev dekorasyonundan ev tekstiline, aydınlatmadan banyo eşyalarına kadar ev ürünleri kategorisinde aranılan pek çok ürünün bulunabileceği en indirimli alışveriş sitelerinden biridir. Mobilya ve beyaz eşya, halı, perde ve daha pek çok üründe indirimli alışveriş fırsatı sunan Evidea, indirimli alışveriş fırsatlarıyla takipçilerinin dikkatini çekmektedir.

5)İkea

Mobilya ve ev dekorasyonu konusunda indirimli olarak alışveriş yapılabilecek kampanya fırsat sitelerinden biridir. Oturma odası, yatak odası, yemek odası, banyo kısacası evin tüm bölümleri için ihtiyaç duyulan mobilya ve ürünlerin kolaylıkla bulunabileceği bir ev dekorasyon sitesidir.

6)N11

Bebek eşyalarından uçak biletine, mücevherden giyim ürünlerine kadar geniş bir yelpazede satış yapan kampanya fırsat sitelerinin en büyükleri arasındadır. Özellikle sitenin adını aldığı 11 sayısına atıfta bulunmak amacıyla her yıl Kasım ayının onbirinci günü (11.11) yaptığı büyük indirimlerle adından söz ettiren N.11 internetten indirimli alışveriş yapmak, çeşitli kampanya ve fırsatlardan faydalanmak isteyenlerin takip ettiği sitelerdendir.

7)Trendyol

Giyimden ev eşyasına, parfümden kozmetiğe kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Trendyol, çok önemli ve kaliteli markaların sıkı bir takip sonucu oldukça indirimli fiyatlara satın alınabileceği en indirimli kampanya fırsat sitelerindendir.

FOTO GALERİ / Kampanya Fırsat Siteleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.