Zayıflamak İçin Bazı Tüyolar

28.02.2016
1.225
A+
A-
Zayıflamak İçin Bazı Tüyolar

Zayıflamak için bazı tüyolarımız olacak ve kilo verme kararınızda sizlere yardımcı olacağını ummaktayız.

Kilo vermek için verecek olduğumuz tüyoların önemli olduğunu ve uygulandığında ciddi anlamda fayda sağlayacağını düşünmekteyiz. Sizlere madde madde şeklinde sıralayacağımız tüyolardan bazılarını duymuş bazılarını ise duymamış olabilirsiniz. Ancak en azından bilgilerinizi tekrar edecek dahi olsanız, yazının motive edici bir özelliği olduğunu düşünüyoruz.

Sıcak ekmeğin çok daha kilo aldırdığını hatta ekmeğin başlı başına kilo alma konusunda önemli bir etken olduğunu unutmayınız. İlla ekmek yiyeceğim diyorsanız buğday yerine çavdar tercihi daha doğru olacaktır.

Sabahları içilen kahvenin iştahı azalttığı, metabolizmayı hızlandırdığı biliniyor. Mideniz iyiyse deneyebilirsiniz.

Pilav yiyecekseniz pirinç pilavı yerine buğday tercihi daha az kilo almanızı sağlayabilir.

Yağda hangi besini kızartırsanız kızartın, mutlaka kilo aldıracaktır.

Yiyeceklere limon ve sirke eklemek, daha kalori etkisini azaltacaktır. Her besinde olmasa bile, bazı besinlerde denenebilecek yöntemlerden birisidir.

Ayva tüketmek sizi yemek yemekten alıkoyar ve kalori aldırmaz. İştah kesici özelliği, besleyiciliği ve kalori konusundaki cimriliği, bu meyveyi tercih etmenizde önemli etkenler olarak sayılabilir.

Haftada bir gün kendinizi ödüllendirmek için diyetinizde bazı aşırılıklara gitmeniz hem nefes almanız hem de daha fazla motive olmanız neden olabilir.

Gün içinde biraz daha fazla hareket etmeniz, tükettiğiniz besinler aynı olsa bile size kilo verdirir.

Çay ve kahve tüketiminde şeker tercih etmemeniz, zamanla bir alışkanlığa dönüşecek ve hem kilo vermenizde hem de genel sağlığınızda siz olumlu bir dönüş sağlayacaktır.

 

FOTO GALERİ / Zayıflamak İçin Bazı Tüyolar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.