Platin Saç Renkleri

27.09.2019
426
A+
A-
Platin Saç Renkleri

Platin saç renkleri her dönem trend ve dikkat çeken saç stillerinden biridir. Sarı renginin aurasından vazgeçemeyenler olduğu gibi, sarı tonlarının platin rengi de vazgeçilmeyen özel renklerdendir. Birbirinden farklı platin tonları ve modelleri vardır. Özellikle bob stili saç kesimlerinde platin renkleri dikkat çeker. Her mevsimin renklerinden olan platin tonlarını, ten renginize uyumlu hale getirdiğiniz sürece dikkat çekici olmanıza hiçbir engel yoktur. Ama tabii ten renginize yakışması önemli bir ayrıntı.

2020 Yeni Platin Saç Rengi

Platin sarısı tonlarının, özellikle beyaz ve buğday ten rengine sahip kişilere yakıştığını söyleyebiliriz. Koyu ten rengine sahipseniz, deneme konusunda bir defa daha düşünmenizi önerebiliriz. Aksi halde ten rengi ile uyumlu olmayan saç rengi, hoş bir görünüm oluşturmayacaktır. Bu nedenle, platin saç renkleri, açık ten rengine sahip kişiler tarafından denemeye değer diyebiliriz. Açık ten rengine sahipseniz ve yeni tarz yaratmak istiyorsanız, saçlarınızı kısa bob stilinden kestirebilir ve platin saç renklerinden herhangi birini deneyebilirsiniz. Tabii röfle ve ombre saç teknikleri ile de birden fazla platin sarısı renklerini bir arada kullanmanız olasıdır.

Platin Saç Rengi Röfle

Sarı tonunun dikkat çekici platin saç rengi röfle işlemiyle, daha havalı görünmenizi sağlayabilir. Röfle işleminde, ten renginizi dikkate alarak, renk geçişlerine yer verebilirsiniz. Röfle nedir? Röfle; saçların küçük tutamlara ayrılarak, ayrılan saçların, saç renginizin birkaç ton açığa boyanması işlemine denir. Saçların genel görünümde, dikkat çekici bir görünüm sağlar. Röfle günümüzde ombre işlemleri kadar, ön planda olmasa da her dönem kendi hayranları ve devamlı kullananları vardır. Evlerinizde röfle deneyimi yapabilirsiniz, ama profesyonel bir görünüm için yardım almanızı öneririz.

Yeni Platin Saç Rengi 2020

Dalgalı saçlarınızda özellikle renk geçişleri dalgalar ile uyumlu şekilde daha havalı olmanızı sağlayabilir. Tabii düz saçlarınızda da renk geçişleri ile dikkat çekiyor. Röfle çizgi şeklinde belli olduğundan dolayı, herkes tarafından dikkat çekmeyebilir ama platin saç renklerinin uygulama işleminde, röfle hoş bir görsellik kazanmanıza yardımcı olacaktır. Platin saç rengi röfle işlemi ile, beyaz yakın bir platin rengi ya da sıcak tonlara sahip sarı platin tonlarını bir arada kullanabilirsiniz. Böylece ten renginize de uyumlu ve ahenkli bir görünüm kazandırmış olursunuz.

Platin Saç Rengi Röfle

Sarı tonunun dikkat çekici renkleri, platin saç rengi röfle işlemi ile bir arada kullanılabilir ve böylece daha havalı görünebilirsiniz Röfle işleminde, ten renginizi dikkate...

Platin Saç Kimlere Yakışır

Platin sarısı, açık sarının canlı ve çarpıcı tonudur. Platin rengine hayran olan sayısız kadın görebiliriz. Platin saç renkleri, farklı tonları bir arada içerebilir. Örneğin; gümüş tonları, gri, beyaz, elmas ve sarıya yakın sıcak tonları da bulunur. Parlak ve çarpıcı tonları ile platin saç özellikle açık tenlilere çok yakışır. Modern şehrin trend saç renklerinden biri olan platin sarısı, bob saç stili ile bir araya geldiğinde ise oldukça havalı görünmeniz kaçınılmazdır. Platin saçlarınız için, bob saç stilini özellikle, kulak hizasında saç kesimi şeklinde deneyebilirsiniz.

2019 Yeni Platin Saç Rengi

Platin saç renkleri, oldukça açık beyaza yakın bir tondur. Bu nedenle, diğer açık tonlar gibi açık tenlerde harika bir görünüme kavuşuyor. Cilt tonunuz kumral-buğday arası ise, platin tonlarının daha sıcak tonuna sahip sarı renklerini deneyebilirsiniz. Böylece ten renginize daha çok yakışacak platin saç renkleri tonlarına ulaşabilirsiniz.
Ayrıca saçları koyu olanlara; platin saç rengini evde boyamak yerine, profesyonel bir yardım almalarını tavsiye ediyoruz. Saç renginizi açmanız gerektiğinden dolayı, özellikle ilk defa uyguluyorsanız, güzel sonuçlar elde edemeyebilirsiniz. Açık renk saçlara sahip olanlar ise dilerlerse evlerinde pratik bir şekilde boyama işlemini yapabilirler.

Platin Saç Kimlere Yakışır

Platin sarısı; elmas, gümüş gibi tonları içerir Ayrıca küllü platin sarısı, buz sarısı, beyaz yakın, sıcak platin sarısı gibi farklı tonlarda platin sarısı saçları...

Küllü Sarı ve Platin Karışımı

Buz sarısı, kristal, küllü ve soğu sarı platin saç renkleri genellikle aynı tonları içerir. Küllü sarı tonları ile platin renginin çarpıcı ve aydınlık tonunu bir arada kullanabilirsiniz. Böylece gümüş yansımalarını küllü etki ile daha mat bir görünüme ulaşır. Platin saç rengini, parlak ve gümüş rengi ile kullanmak istemeyenler, küllü sarının doğal etkisinden de yararlanabilir. Küllü sarı ve platin karışımı; gölgeli saçlara sahip olmanızı sağlar. Dilerseniz bu karışımı, röfle ya da ombre gibi saç teknikleri ile kullanabilirsiniz.

Yeni Platin Saç Rengi 2019

Platin saç renkleri, canlı ve beyaz yakın tonlara sahiptir. Ayrıca gümüş ve elmas tonları da içerir. Tabii sıcak sarıya yakın tonları da mevcut. Önemli olan elde etmek istediğiniz renk tonuna göre, platin sarısını bir araya getirmenizdir. Küllü sarısı, hafif mat ve gri rengi ile platin renginin beyaz yansımaları ile uyumlu şekilde kullanılabilir. Özellikle platin sarısını, canlı ve parlak bir renk olarak kullanmak istemeyenler, tercih edebilir. Soğuk ve mat tonları sevenler için, küllü sarı ile platin karışımı ideal diyebiliriz.

Küllü Sarı ve Platin Karışımı

Küllü sarı ve platin karışımı; mat bir platin sarısını bizlere sunar Platin rengi normalde; gümüş ve elmas yansımaları ile beyaz yakın ve parlak bir renktir Ayrıca sıcak...

Platin Sarısı Ombre

Platin sarısı ombre uygulaması özellikle, farklı saç rengine sahip olanlar için tavsiye edilebilir. Koyu saç rengine sahip olanlar, ilk etapta platin sarısı rengine dönemeyeceği için, ombre uygulamalarını da deneyebilirsiniz. Sarı ve açık saç rengine sahip olanlar ise platin saç renklerinin; gümüş, buz sarısı, elmas rengi ya da sıcak sarı tonlarını, ombre işlemi ile saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Uzun ya da kısa saçlarınıza, platin sarısı ile uygulanan ombre işlemi oldukça çekici görünmenizi sağlayacaktır.

Yeni Platin Saç Rengi

Örneğin, küllü sarısı ile platin arası bir renk elde etmek istiyorsanız, ombre işlemi idealdir. Saç renginize göre, saçlarınızın diplerine küllü sarı, orta ve uç bölümlerine doğru ise uyumlu bir platin rengini ombre işlemi ile uygulanabilir. Platin renklerinin, canlı ve soğuk gibi farklı renk nüansları bulunur. Ten renginize ve zevkinize göre, soğuk buz etkisi yaratan tonlarını ya da daha sıcak sarı tonlarına sahip platin rengini deneyimleyebilirsiniz. Ya da birden fazla platin renklerini, ombre gibi saç işlemleri ile doğru uygulanan renk geçişleri ile bir arada kullanabilir ve çarpıcı bir tarza sahip olabilirsiniz.

Platin Sarısı Ombre

Platin sarısı ombre işlemi, platin sarısı renklerinin bir arada kullanıldığı farklı nüansları içerir Soğuk ve sıcak platin sarısı tonlarının geçişleri ile olağanüstü...

Kısa Platin Sarısı Saçlara Ombre

Özellikle kısa bob stili saçlara sahipseniz, ombre işlemi ile platin renk geçişlerini deneyebilir ve çekiciliğinizi artırabilirsiniz. Platin sarısı en çok kısa saçlarda dikkat çekici bir görünüm kazanır. Tabii ki görünümünüze modern bir dokunuş da katar. Bob saç stili kısa saçlarınıza, ten renginize göre; gümüş, elmas veya soğuk-sıcak sarı tonlarından herhangi biri ile ombre geçişleri yapabilirsiniz. Uçlara doğru yoğunlaşan ombre işlemi ile çarpıcı görüneceğinizi söyleyebiliriz.

Uzun Saçlara Platin Ombre

Uzun saçlara sahipseniz, platin sarısını ombre gibi saç teknikleri ile kullanmanızı özellikle tavsiye edebiliriz. Böylece soğuk ve sıcak platin sarısı tonlarını bir arada kullanabilirsiniz. Böylece, genel görünümünüzde de farklı bir etki yaratmış olursunuz. Platin sarısı renkleri; gümüş, elmas, beyaz renkleri içerir; ayrıca buz sarısı, küllü sarı ve sıcak sarı gibi tonlar ile bir arada kullanılabilir. Mat ve soğuk bir görünümü sevenler için, küllü platin sarısı ve buz sarısı ile ombre uygulamalarını tavsiye edebiliriz. Diplerde soğuk etkisi, uçlara doğru sıcak bir görünüm sağlayan platin tonları ile ombre de yapabilirsiniz. Ombre ve röfle gibi saç teknikleri ile uzun saçlarınıza, platin tonlarının; soğuk ve sıcak tonlarını bir arada kullanabilirsiniz. Ama tercih edeceğiniz platin renk tonu özellikle, cilt tonunuza uyumlu olması önemlidir.

FOTO GALERİ / Platin Saç Renkleri

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.