Hayvan Motifli Lif Örnekleri Yapılışı

0
27

Bu yazımızda sizlere lif örneklerinden bahsedeceğiz.

Hayvan motifli lif örnekleri yapılışından bahsedeceğiz.

Hayvan desenli lif örnekleri yapılışı ve renk seçimi nasıl olmalıdır?

Hayvan motifli lifler özellikle çocuklar için ilgi çekici olabilir ve çocuklarınızın keyifle banyo yapmasına olanak sağlamış olursunuz.

Ev hanımlarının birbirinden renkli ve birbirinden güzel motiflerde ördüğü lif örnekleri banyoların olmazsa olmaz bir eşyasıdır.

Sizlere bir hatırlatma yapmak istiyoruz. 2017 senesi hayvan motifli lif örnekleri için bir konumuz mevcut ve buradaki örneklere ek olarak çok sayıda lif modeli yer alıyor. Ayrıca yine 2016 senesinde moda olan lifleri bulabileceğiniz bir konumuz daha var. Tıklayarak o içeriklere ulaşabilirsiniz.

El yapımı liflerin yerini hazır olanların asla tutmadığını biliriz. Hem sağlık açısından el yapımı liflerin çok daha tercih edilebilir olduklarını da biliyoruz. Hal böyle olunca örgü liflere olan ilgi de artıyor. Lif örmek de sanılanın aksine oldukça kolay. Siz de kendi liflerinizi kendiniz örebilir‚ hatta ördüğünüz liflerden yakınlarınıza‚ arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Meyve desenliler‚ sade lifler olduğu gibi son dönemde hanımlar arasında yaygın olan bir lif modeli de hayvan motifli olanlar. Hem renkli ve eğlenceli ürünler kullanmayı sevenlere hitap edebilecek bir model olan bu lifler aynı zamanda çocuklar için de ilgi çekici olabilir. Dikkatlerini çekerek banyoyu onlar için keyifli hale getirebilirsiniz.

Hayvan Motifli Lif Örnekleri ve Yapılışı 2017

Lif Örnekleri ve Modelleri 2017

Link verdiğimiz konulardan bir kaç örneğe bakabilirsiniz.

Bu desenler ve renkler yılın modasına göre değişmektedir. O yılın moda rengi hangisi ise ya da o yıl hangi hayvan figürü ön planda ise lif motiflerinin biçimleri ona göre değişmektedir.

Lif örnekleri rengarenk ve yumuşacık iplerle ev hanımlarının becerisine göre de oluşmakta ve hayal dünyasında kurguladığı bir figürde liflerin üzerine yansıta bilmektedir.

Sizlere hayvan motifli lifleri resim galerimizde hazırlayarak beğeninize sunduk. Beğendiğiniz bir hayvan motifli lif örneğini örebilir ya da ekleme çıkarma yaparak çok daha hoş lif örnekleri oluşturabilirsiniz.

En Güzel Lif Modelleri

Önceki İçerikPerma Saç Modelleri ve Fiyatları 2017
Sonraki İçerikSevgili Kombinleri

27 YORUMLAR

  1. ben ise sana katılmıyorum sade değilde renkli cıvıl cıvıl ördekli tavuklu maymunlu ayıcıklı birşey arıyordum ki buldum gerçekten hoşmuş senden ala olmasın

  2. liflerin hayvan modellerine bayıldım gerçekten hayvan motifli lif örnekleri çok güzelmiş çocukları yıkamak için hayvan motifli lif kullanırsak rahatlıkla çocuklarımızı yıkarız onlarda eğlenmiş olurlar bu arada…

  3. 2013 2014 hayvan motifli lif örnekleri modelleri ile harika ama en çok mavi ve sarı kedili olan lif örneğini beğendim hoşuma gitti yapılışına bakarak yapmak istiyorum yardımınız için teşekkür ederim.

  4. hayvan motifli lif modelleri desenleri ile adeta muhteşem benim hoşuma giden ise bütün hayvan motiflerinden değişik tarzlarda yapabilmeleri ben bir tanesini bile yapamıyorken bayanlarımız ne kadar da güzel örmüşler inanın örenleri kıskandım çok güzel örmüşler yani hayvan motifli lif modellerini çok beğendim.

  5. civciv desenli lif örneğini öğrenmek istiyorum benim kız arkadaşım civciv den korkuyor korkusunu yenmek için bu güzel lif modeli örüp hediye etmek istiyorum.

  6. kuş desenli lif örneğini çok beğendim mutlaka ben bu örneği örmek istiyorum çünkü hatıra olarak bir başkasına hediye etmek istiyorum.

  7. dal üzerindeki sarı kuş desenli lif modelini çok beğendim. acaba yapabilir miyim diye düşünüyorum da yapamasam da yapılışını yazmışsınız artık bakarak öğrenirim.

  8. kesinlikle bu civciv modelini yapmalıyım çünkü bir arkadaşım var küçücük yavrulardan korkuyor. Ancak korkusunu desenli civciv modelinden yenebilir. hoş bir model bence ;

  9. birbirinden renkli birbirinden güzel elverişli modelleri çok beğendim imkan olsa da her bir lifi kendim örsem de kızlarımın çeyizliğine atsam ama dediğimiz gibi olmuyor.

  10. COKGĞZELELİNİZE SAĞLİKNE OLURRİCA EDSEK KUĞULU VE KUŞLU LİFLERİANLATA B,İLİRMİSİNİZVİDEODA VERİRSEMNİZ MEMNUN ÇLURUZ TEŞEKĞR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz