Siyah Bot Kombinleri

28.10.2019
395
A+
A-
Siyah Bot Kombinleri

Siyah bot kombinleri, kadın ve erkeklere özel bot modelleri ile popüler kombinlere sahiptir. Spor ya da klasik tarzınıza uyumlu, siyah bot modeli tercihinizle tüm kıyafetlerinizi rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Uzun kısa etek kombinleri ile oldukça hoş bir görsellik sunan bot modelleri aynı şekilde pantolon kombinleri ile de şık olmanıza yardımcı olur. Tabii kadınlar için, özellikle şık olmak isteyenlere ince kalın topuklu bot modellerini tavsiye edebiliriz. Böylece hem rahat hem de şık bir kombin elde edebilirsiniz.

İnce topuklu bot modellerini de klasik bir tarza sahipseniz, eteklerinizle, elbiselerinizle veya pantolonlarınızla rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

2019 Siyah Bot Kombini

Bot modelleri, her renge sahip tasarımları ile farklı özelliklere sahiptir. Bağcıklı, düğmeli, bantlı ya da fermuarlı, zincirli gibi her zevke hitap eden modelleri bulunur. Böylece zevkinize göre, rahat ve pratik bir şekilde siyah bot kombinleri yapabilirsiniz. Mavi kısa mini eteğinizle, ister uzun isterseniz kısa bot kombini yapabilirsiniz. Renkli bir çorap seçimizle daha hoş bir görsellik elde etmeniz de mümkündür.

Şık olmak isteyenler uzun ve kalın topuklu botları özellikle tercih edebilir, ama şıklıktan çok rahat olmak isteyenler için düz taban ya da kısa topuklu bot modellerini kombin için önerebiliriz. Siyah bot kombinleri, her renge uyumlu yapısı ile renk geçişlerinin de hoş bir şekilde ortaya serilmesinde yardımcı olur. Siyah ayakkabılarınız ile, mat tonlara sahip; yeşil, mavi, sarı gibi renk tonlarını bir arada kullanmanız da oldukça kolaydır.

Siyah Bot Kombinleri Erkek

Siyah bot kombinleri erkek listesine baktığımızda, her renge sahip pantolon kombinlerinde siyah botların yer aldığını görebiliriz. Siyah rengin her renk ile uyum sağlaması, tercih edilmesinde ki en önemli etkendir. Bu nedenle genellikle, siyah bot modellerinin erkek ve kadın kombinlerinde öne çıktığını görürüz. Erkek bot modellerine baktığımızda; bağcıklı, fermuarlı, bantlı, düğmeli gibi birbirinden farklı özelliğe sahip botların olduğunu görmemiz mümkündür. Ayrıca bilek uzunluğunda ya da bilekten biraz daha uzun bot modelleri de bulunur.

2019 Siyah Bot Kombini Erkek

Botların boy olarak tercihini de pantolonlarınızın modeline göre tercih edebilirsiniz. Dar paça pantolonlarınız ile bilek uzunluğundaki botları kombin yapabilirsiniz. Ama daha bol kesim pantolonlarınızla biraz uzun botlar hoş bir görünüm elde edebilir.

Siyah bot kombinleri erkek seçimlerinde, her pantolonla ile uyumlu bir kombin elde edildiğini görebiliriz. Kot pantolon ya da farklı kumaş pantolonlarınızla hoş bir kombin yapmak için, pantolon modeline göre bot uyumu elde etmeniz önemlidir. Örneğin; pantolonlarınızın paçaları dar kesim ise buna uyum sağlayan bir bot modelini tercih edebilirsiniz.

2019 Siyah Bot Kombinleri Erkek

Pantolon ve bot komini yaparken, üzerine bir bluz giyebilir ve siyah bir kemer ile ya da pantolonunuzun rengi ile uyumlu bir kemer tercihi yapabilirsiniz. Böylece renk geçişleri ile de hoş ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle mat renklerin geçişlerindeki uyumundan yararlanabilirsiniz. Siyah botlarınız ile hemen hemen her renk uyumlu olacağı için, siyah bir pantolon ya da bluzunuzda farklı renk uyumu elde edebilirsiniz.

Siyah Bot Kombinleri Erkek

Sonbahar ve kış mevsiminin en trend kombinlerinden biri tabii ki bot kombinleridir Kadınlarda çizme ve bot kombinleri dikkat çektiği gibi, siyah bot kombinleri erkek giyimlerinde de...

Siyah Bot Kombinleri Kadın

Siyah bot kombinleri kadın seçenekleri oldukça fazladır. Bot modellerinin çeşitliliği ve özellikleri ile her zevke ve stile sahip olmanız oldukça kolaydır. Kombin yapma adımında da birkaç püf noktasına dikkat ettikten sonra kolay bir şekilde şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Örneğin; siyah bot ile her türlü elbisenizi, ya da eteklerinizi ve tabii ki pantolonlarınızı kombin yapabilirsiniz. Önemli olan siyah bot tercihinizi, diğer giysi parçalarınızdaki renk geçişleri ile tamamlamanızdır.

2019 Siyah Bot Kombinleri

Yeşil, sarı, mavi, kahverengi gibi her rengin mat tonlarının özellikle tercih edebilir ve bir arada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mat tonlarındaki sarı eteğinizle, siyah bot kombini yapabilir ve yeşil bir çorap ve mat yeşil bir bluz ile hoş ve şık bir kombin elde edebilirsiniz. Sarı ve yeşil tonlarınızın birbirileri ile uyumu sizi olağanüstü bir görselliğe ulaştırabilir. Ama renk tonunuz olabildiğinde mat tonlarında tercih etmeye özen göstermenizi önerebiliriz.

Daha önce de dediğimiz gibi siyah bot kombinleri kadın seçimlerinizde, siyah botlarınızın biraz geri de bırakmak için, kıyafet tercihlerinizde mat renk geçişlerine yer verebilirsiniz. Böylece olabildiğince hoş ve şık bir kombin elde etmeniz olasıdır. Sarı, yeşil, mavi gibi her renkte bir çorap ile etek ve siyah botlarınızı kombin yapabilirsiniz.

2020 Siyah Bot Kombini

Dilerseniz etek ve bluz tercihinizde düz bir seçim yapabilir, ama çorabınızı renkli tercih edebilirsiniz. Ya da bluz ve çorap seçiminizi aynı tonlarda tercih edebilirsiniz. Veya renkli elbisenizin içinde bulunan bir renkte çorap tercihi yapabilir ve siyah botunuzla şık bir kombini tamamlayabilirsiniz. Yani siyah botlarınız ile kombin seçeneğiniz olabildiğince çok yönlüdür. Bu nedenle siyah tonlarında tercih edeceğiniz bir bot ile sadece siyah ağırlıklı kombinler yerine, özellikle mat tonları ağırlık renkli kombinler yapmanızı tavsiye edebiliriz.

Kadınlara özgü, kış ve sonbahar trend kombinlerini elde aldığımızda, renkli geçişlerin şık ve stil sahibi olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle sizlerde, siyah bot modellerini farklı renkler ile bir arada kullanabilir ve şık kombinle elde edebilirsiniz. Elbise kombinleri, etek ya da pantolon kombinleri gibi her alanda, rahatlıkla mat renkleri tercih edebilir ve bir arada ahenkli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Siyah Bot Kombinleri Kadın

Kış mevsiminde, siyah bot kombinleri kadın popüler kombinlerinde her zaman ilk sırada yer alır Kalın topuklu, ince topuklu ve rengarenk renk skalası ile, birbirinden özel bot...

FOTO GALERİ / Siyah Bot Kombinleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.