En Güzel Markafoni Kampanyaları

21.02.2019
3.955
A+
A-
En Güzel Markafoni Kampanyaları

Modanın nabzını tutan Markafoni 2019 yılında da Alışveriş ve e-ticaret dünyasındaki yenilikleri yakından takip ediyor. Markafoni, modayı sadece giyimden ibaret görmüyor. Kozmetik, ayakkabı, aksesuar, spor malzemeleri, dekorasyon gibi kategorilerde de seçkin markaların ürünlerine yer vererek müşterileri ile buluşturuyor.

2019 yılında Markafoni yine yerli ve yabancı seçkin moda markalarını, moda severlere özel uygun fırsatlarla sunmak için her alış veriş bir aşk diyerek 6 Şubat 2019’de kampanya başlattı.

Markafoni tarzınıza uygun bir giysiyle, çantayla ya da ayakkabıyla karşılaştığınızda ne kadar heyecanlandığınızı, sevgiyle dolduğunuzu görüyor. Bu duyguları her gün yeniden yaşamanız için; beğendiğiniz parçaları, size uygun formlarda ve akıllı alışveriş seçenekleriyle sunuyor. Modayı bir yaşam biçimi olarak görenleri, Markafonik Aşk’ın parçası olmaya davet ediyor.

Markafoni şubat ayında moda dünyasındaki yenilikleri özel bir kampanya ile ayağınıza kadar getiriyor. Kampanyalar ile ilgili ürün resimlere aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz.

Davetiyeli üyelik sistemi ile çalışan Markafoni dönemsel olarak yaptığı kampanyalar ile üyelerine keyifli alışveriş imkanı sunmaktadır. Marka ürünleri orijinal fakat uygun fiyatlı satışa sunması Markafoninin bütün alışveriş tutkunlarının gözdesi olmasını sağladı. Çok kısa zaman içerisinde büyük başarı göstererek geniş kitlelere yayıldı. Her gün en az bir tane Markafoni kampanya maili gelmektedir. Yaygın olmasının en büyük göstergesi ise alışveriş düşkünü bayanların en popüler sitesi olmasıdır.

Markafoni Kampanyaları ile Mutlu Olun

Markafo’ninin kısa sürede yaygınlaşmasının temelinde yaptığı akıl almaz kampanyalar gelmektedir. Bu kampanyalarda daha çok kişinin daha çok alım yapmasını sağlamaktadır. Böylece hem e-ticaret sitesi kazanıyor hem de alıcı kazanıyor. İki taraflı memnuniyet anlamına gelmektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla alarak aile ekonomisine katkı sağlamak isteyenlerin internette alışveriş denilince ilk aklına gelen site Markafoni’dir. Mutlu olmak ve daha az ödeyip daha çok almak için doğru adres Markafoni’dir.

Kampanyalarla Kazanın

 

Marka ve kategorilerde dönemsel kampanyalar yapan site bazen bankalarla anlaşmalı olara indirim ve taksitler de uygulamaktadır. Türkiye’nin değerli girişimlerinden biri olan Markafoni çok akıllıca adımlar atarak günümüze geldi. Yaptığı en akıllıca kampanyalardan birisi de arkadaşını üye yapan kişi, arkadaşının yaptığı her ilk alışverişten sonra 10 TL’lik hediye çeki kazanmasıdır. Bu kampanya ile site üye sayısını artırmış. Üye kazandıran üyeler ise yapılan alışverişlerden kazanç elde etmiştir. Bu ve daha güzel kampanyaları kaçırmamak için takipte kalın.

FOTO GALERİ / En Güzel Markafoni Kampanyaları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. seyhan dedi ki:

    ne kadar da güzel markafoni modelleri varmış ben daha önce görmemiştim.

  2. cansu dedi ki:

    en güzel mark afoni kampanyaları var ben baktım sizde bakabilirsiniz.