Yeni Sezon Babet Modelleri ve Fiyatları

21.03.2013
1.467
A+
A-
Yeni Sezon Babet Modelleri ve Fiyatları

İlkbahar ve yaz dönemine girmeye başladığımız şu günlerde bayanların sağlık ve rahatlık açısından özen gösterdikleri ayakları için babet tercihi daha da önem kazandı. Dolayısı ile ayakkabı firmaları yeni sezon babet modellerini piyasaya sürmeye başladı.

İlkbahar ve yaz aylarında bayanların en çok tercih ettiği babetler yürüyüş sırasında, çalışırken, alış veriş yaparken uzun süreli ayakta kalma durumlarında ayak sağlığı açısından gayet kullanışlıdır.

Bunun yanında babetlerin ayağınıza sağladığı rahatlık gün boyu ağrı oluşumunu engelleyecektir.

Görünen o ki bu yılın ilkbahar ve yaz ayakkabı modası yine babet modelleri gibi görünüyor. Yeni sezon babet modelleri ile sağlığınızın yanında kıyafetlerinize uygun kombinler oluşturmanın çok kolay. Renkli bir bluz veya gömlek, altına kot pantolon ile çok şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Bunun yanında yazlık kumaş pantolonlarınıza da babet ile kombinler oluşturmanız mümkündür. Sadece bunlar değil zevk ve giyim tarsınıza göre babetler ile mükemmel kombinler oluşturulabilir.

Yeni sezonda birbirinden renkli ve modellerde babet modelleri sizler için vitrinlerde yerini almış durumda. Her zaman ki gibi bu sezonda da tek renklerin ön plana çıktığı babet modellerinin yanı sıra desenli babet modelleri de yeni sezonun modası halindedir. Bayanların renk zevklerine ve giyim zevklerine göre her modelde babet modelleri bulabilirsiniz.

Yeni sezon babet modelleri fiyatları 30 TL ile 500 TL arasında sizin kalite ve şıklık tercihlerinize göre değişiklik göstermektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.