Siyah Kısa Abiye Elbise Modelleri

2
0

Siyah kısa abiye elbise modelleri, son trendler kadar, klasik stillerle de galerimizde yer buldu. Kısa siyah abiyeler arasında bir seçim yapacağız ve en güzel olanları editörlerimizle belirleyeceğiz. Bakalım fikirlerimiz benzeyecek mi.

Kısa siyah abiye elbise modelleri için seçilen onlarca stilde kıyafet, hem çok değişik elbise çeşitlerini sizlere sunuyor hem de şıklığı beraberinde taşıyor. Ancak bazıları için diğerlerinden daha güzel denebilir. Bu sebepten de sayfa sonu editörlerimiz tarafından oy çokluğu ile dört model belirlenecek ve bu modeller galerinin en güzelleri olarak seçilecek. Askılı, tek omuz, marka fiyatı gibi etkenler dışarıda kalacak şekilde bir karar verilecek ve estetik ön planda olacak, diyebiliriz. Öteki yazılarımıza da bakmak için tıklayabilirsiniz.

Siyah Çanta Modelleri

Siyah Gömlek Bayan Modelleri

Siyah Kısa Elbise Modelleri

Kısa Siyah Abiye Elbise

Kısa siyah abiye elbiselerin ne kadar güzel modellerinde oluştuğunu gördünüz. Buna rağmen biz aralarından seçim yaparak, en güzel olanları ortaya çıkarmak istiyoruz. Bunun için de editör arkadaşlarımızın oylarıyla belirlenen dört adet modeli açıklayacağız. Kısa siyah abiyeler arasında beş numaralı modelin oldukça hoş durduğunu düşünüyor ve listemize hemen alıyoruz. Yedi numaradaki örnek de aynı biçimde hoş bir şıklığa sahip. Bu sebepten onu da sıralamamıza aldık. On numara bizim belki de en fazla beğendiğimiz model oldu. Sondan yedinci modelle listemizi tamamlamış oluyoruz.

Önceki İçerikDantelli Bluz Modelleri
Sonraki İçerikBüyük Beden Bluz Modelleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz